Архіви

25.7.2017 в 14:03
Категорії:

Коротенко Денис Олександрович

Голова Широківської об’єднаної територіальої громади

Керівництво громади та її виконавчого комітету

Коротенко Денис Олександрович

Коротенко Денис Олександрович

Голова Широківської об’єднаної територіальої громади

Ставицька Ольга Сергіївна

Ставицька Ольга Сергіївна

Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів

Свіркін Дмитро Олександрович

Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів

Юдіна Марина Дмитрівна

Юдіна Марина Дмитрівна

Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів

Головань Лариса Семенівна

Головань Лариса Семенівна

Керуючий справами виконавчого комітету Широківської об’єднаної територіальної громади

Правдюк Олена Анатоліївна

Правдюк Олена Анатоліївна

Секретар Широківської об’єднаної територіальної громади

Старости

Августинівський старостинський округ – Шевчук Ася Петрівна

Веселівський старостинський округ – Карпенко Леся Миколаївна

Відрадненський старостинський округ – Колесник Ірина Тимофіївна

Володимирівський старостинський округ – Богданова Сніжана
Арнольдівна

Центр Зеленопілля в старостинському окрузі – Єременко Наталія Григорівна

Лукашівський старостинський округ – Головань Роман Григорович

Сонячний старостинський округ – Хижняк Григорій Васильович

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Нікітенко Еліна Анатоліївна

Начальник відділу

Іванова Одарка Олександрівна

Головний спеціаліст

 

Відділ фінансів, економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності

Нічіпорчук Людмила Анатоліївна

Начальник відділу

 

Савченко Тамара Володимирівна

Головний спеціаліст

Відділ АПК та земельних відносин

Шахов Андрій Михайлович

Начальник відділу

Пономаренко Віталій Олександрович

Спеціаліст відділу

Шепель Анна Юріївна

Головний спеціаліст

Ковтун Ірина Анатоліївна

Спеціаліст 2 категорії

 
 

Відділ ЖКХ та благоустрою

Вакулінський Дмитро Іванович

Начальник відділу

Павленко Ксенія Сергіївна 

головний спеціаліст

Зубенко Олена Володимирівна 

спеціаліст 1 категорії

 
 

Технічний і господарський відділ

Голосной Микола Якович

Начальник відділу

 
 

Загальний відділ

Захарченко Наталія Іванівна

Начальник відділу

Черкашина Людмила Вікторівна

головний спеціаліст

 
 

Петрова Ольга Петрівна

діловод

Сідловська Євгенія Леонідівна 

головний спеціаліст

 

Максимова Валентина Олександрівна

архіваріус

 
 

Юридичний відділ

Литвиненко Жанна Миколаївна

начальник відділу

Константінов Андрій Володимирович

головний спеціаліст

Панченко Олексій Сергійович 

головний спеціаліст

Максименко Володимир Юрійович

головний спеціаліст

 
 

Відділ “Центр надання адміністративних послуг”

Банде Любов Сергіївна (ДВ)

начальник відділу-адміністратор

Афріхіна Світлана Валентинівна

адміністратор Володимирівське

Петренко Валентина Федорівна

старший інспектор Сонячне

Гавриш Тетяна Володимирівна

адміністратор Веселе

Гур’янова Наталія Олександрівна

адміністратор Володимирівське

 Кравченко Єлізавета Валентинівна

адміністратор Лукашеве

Мілейко Юлія Олександрівна

адміністратор Широке

Копчак Вікторія Володимирівна

державний реєстратор

Козиряцька Оксана Павлівна

державний адміністратор Августинівка

Ільющенков Сергій Олександрович

державний адміністратор

 Відділ архітектури та містобудування
Комісаренко Анна Олександрівна
гол. Спеціаліст – уповноважена особа ізсоціальної роботи та надання соціальних послуг
 
Відділ освіти
 
Кондрус Олена В’ячеславівна
Начальник відділу
 
Тутиніна Надія Василівна
Головний спеціаліст
 
Шахова Ольга Миколаївна
Головний спеціаліст
 
Попович Світлана Володимирівна
Головний спеціаліст
 
Антоненко Тетяна Олександрівна
Головний спеціаліст
 

Відділ з питань контролю та інспектування, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та військового обліку

Арутюнян Євген Едуардович

Головний спеціаліст – інспектор з благоустрію

Калашник Микола Володимирович

Спеціаліст 2 категорії 

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики
Носкова Юлія Ігорівна

Начальник відділу

Іванченко Ірина Володимирівна

Головний спеціаліст