Депутати

Депутатський корпус Широківської сільської ради
Запорізького району Запорізької області

Виборчий округ

ПІБ
депутата

Опис меж виборчого округу

1

Прокоф’єв

Сергій Олександрович

с.Новоселище, с.Привітне, с.Світанок, с.Лемешинське

2

Астахова

Тетяна Володимирівна

с.Августинівка – вул.Миру: 1 – 10; вул.Вишнева, вул.Дніпровська

3

Матюхін

Дмитро Анатолійович

с.Августинівка – вул.Миру: 11 – 85; вул.Молодіжна, вул.Садова, с.Івангород

4

Бєлогурова

Олена Василівна

с-ще Відрадне – вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Молодіжна, вул.Профспілкова, вул.Шевченко, вул.Запорізький спуск, вул.Садова, вул.Фестивальна

5

Васильєв

Сергій Анатолійович

с-ще Відрадне – вул.Набережна, вул.Бірюкова, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Перемоги, вул.Щаслива

6

Кислинська

Ганна Олександрівна

с-ще Відрадне – вул.Центральна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Миру, пров.Лікарняний, Єгерський будинок

7

Полунін

Олександр Миколайович

с.Веселе, с.Нововознесенка, с.Новодніпровка

8

Савченко

Юлія Анатоліївна

с.Зоряне

9

Хорошун

Віктор Петрович

с.Петропіль

10

Карпенко

Володимир Володимирович

с.Червоний Яр,

с.Надія, с.Петропавлівка

11

Логвиненко

Сергій Сергійович

с.Володимирівське – вул.Бегенова, вул.Сільська, вул.Стадіонна, вул.Шкільна, пров.0.Кошового, пров.8 Березня, вул.Першотравнева, вул.Ентузіастів, вул.СТ “Ветеран-4”Олімпійська

12

Галстян

Вазген Врежович

с.Володимирівське – вул.Ювілейна, вул.Космічна, вул.Дачна, вул.Миру, вул.Вчительська, вул.Підгірна, садівниче товариство «Прокат-1», вул.Українська: 1- 44

13

Зарудинський

Олександр Іванович

с.Володимирівське – вул. Запорізька, вул.Садова, вул.Українська: 45-95; вул.Шевченко, вул.Корнєєва, вул.Турбінна, пров.Тихий, вул.Середня, вул.Зоряна, вул.Степна

14

Бойко

Світлана Іванівна

с.Володимирівське – вул.Сонячна, Будівельників, вул. Будівельників, вул.Вишнева, вул.Молодіжна, вул.Грушевського, вул.Жемчужна, вул.Лазурна, вул.Лесі Українки, вул.Кринична, вул.Лугова, вул.Польова, вул.Стуса, пров.Травневий, вул.Незалежності, вул.Шикунова, вул.Центральна, пров.Весняний, пров.Квітучий, пров.Квітневий, пров Веселий, пров.Дніпровський, пров.Запорізький, пров.Могучий, пров.Вільний

15

Макодай

Сергій Васильович

с.Лукашеве – вул.Зарічна, вул.Молодіжна, вул.Щаслива

16

Костенко

Сергій Іванович

с.Лукашеве – вул.Перспективна, вул.Першотравнева, вул.Шевченка,        вул.8 березня, вул.Миру, вул.Абрикосова, вул.Гагаріна, вул.Дніпровська, вул.Дніпропетровська, пров.Південий пров.Шкільний, пров.Північний

17

с.Лукашеве – вул.Садова, вул.Шляхова, вул.Центральна, пров.Квітучий,  пров.Степовий, пров.Східний, с.Гурського, с.Придніпровське, с Привільне

18

Марковська

Ірина Олександрівна

с-ще.Сонячне – вул.Інститутська, вул.Весняна, вул.Українська, пров.Пустовойта, вул.Будівельників

 

19

Підлісна

Ярослава Василівна

с-ще.Сонячне – вул.Вавілова, вул.Лазурна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Таврическа,  вул.Шевченко, с.Малишівка

20

Стогній

Григорій Кирилович

с.Ручаївка,

21

Правдюк

Олена Анатоліївна

с.Зеленопілля

22

Пічурін

Олександр Павлович

с.Широке – вул.Вишнева, вул.гуртожиток ЗЦЛП, вул.Завалюшина, вул.Космічна, вул.Лугова, вул.Маракулова, вул.Миру, вул.Молодіжна

23

Шклярук

Олександр Олександрович

с.Широке – вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Садова, вул.Тельманівська

24

 

Ралко

Олександр Іванович

с.Широке- вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Новосільська, с.Водяне

25

Ушакова
Ірина Іванівна

с.Володимирівське –  вул.Сонячна, Абрикосова, вул.Сонячна, Виноградна, вул.Сонячна, Вишнева, вул.Сонячна, Д.Галицького, вул.Сонячна, Дніпровська, вул.Сонячна, Дніпровські пороги, вул.Сонячна, Лісна, вул.Сонячна, Заозерна, вул.Сонячна, Зелена Діброва, вул.Сонячна, Каштанова, вул.Сонячна, Котляревського, пров.Сонячна, Весняний, пров.Сонячна, Кия, пров.Сонячна, Либідь, пров.Сонячна, Хорів, пров.Сонячна, Княжий,  вул. Сонячна, Медична, вул.Сонячна, Мстиславського, вул. Сонячна, Незалежності, вул.Сонячна, Олександрівська, вул.Сонячна, Поліська, вул.Сонячна, Половецька, вул.Сонячна,Престижна, вул.Сонячна, Сагайдачного, вул.Сонячна, Свободи, вул.Сонячна, Славянська, вул.Сонячна, Степова, вул.Сонячна, Уїздна, вул.Сонячна, Ярослава Мудрого, вул,Сонячна, Ясна, вул.Сонячна, 8 Березня, вул.Сонячна Ольговичів

26

Міхайлов
Денис Сергійович

с.Дніпрельстан