Депутати

Депутатський корпус Широківської сільської ради
Запорізького району Запорізької області та графік прийому депутатів

Виборчий округ

ПІБ депутата

Опис меж виборчого округу

1

Прокоф’єв

Сергій Олександрович

с.Новоселище, с.Привітне, с.Світанок, с.Лемешинське

Прийом: 2-й та 4-й вівторок місяця, +380975723378, будівля колишньої Августинівської сільскої ради – з 10 до 12 год.

2

Астахова

Тетяна Володимирівна

с.Августинівка – вул.Миру: 1 – 10; вул.Вишнева, вул.Дніпровська

Прийом: 2-й та 4-й вівторок місяця, +380678822852, будівля колишньої Августинівської сільскої ради – з 10 до 12 год.

3

Матюхін

Дмитро Анатолійович

с.Августинівка – вул.Миру: 11 – 85; вул.Молодіжна, вул.Садова, с.Івангород

Прийом: 2-й та 4-й вівторок місяця, +380676111680, будівля колишньої Августинівської сільскої ради – з 10 до 12 год.

4

Бєлогурова

Олена Василівна

с-ще Відрадне – вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Молодіжна, вул.Профспілкова, вул.Шевченко, вул.Запорізький спуск, вул.Садова, вул.Фестивальна

Прийом: КРАМНИЦЯ ПО ВУЛ. ВІЛЬНІЙ – З 10 ДО 11 ГОД. ОСТАННЯ СЕРЕДА МІСЯЦЯ

5

Васильєв

Сергій Анатолійович

с-ще Відрадне – вул.Набережна, вул.Бірюкова, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Перемоги, вул.Щаслива

Прийом: ВІДРАДНЕНСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ – З 13 ДО 14 ГОД. 2-Й ВІВТОРОК МІСЯЦЯ, +380680283039

6

Кислинська

Ганна Олександрівна

с-ще Відрадне – вул.Центральна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Миру, пров.Лікарняний, Єгерський будинок

Прийом: ПРИМІЩЕННЯ ВІДРАДНЕНСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ. ГРАФІК ЗМІНЮЄТЬСЯ ЩО МІСЯЦЯ, ПОВІДОМЛЯЄ ОСОБИСТО, +380676196120

7

Полунін

Олександр Миколайович

с.Веселе, с.Нововознесенка, с.Новодніпровка

Прийом: БУДІВЛЯ КОЛИШНЬОЇ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ – З 09 ДО 11 ГОД. ПЕРША СЕРЕДА МІСЯЦЯ

8

Савченко

Юлія Анатоліївна

с.Зоряне

Прийом: С.ЗОРЯНЕ, ПРИМІЩЕННЯ МАЙСТЕРНІ ВЕСЕЛІВСЬКОГО ПНІ – З 09 ДО 11 ГОД. ПЕРША СЕРЕДА МІСЯЦЯ

9

Хорошун

Віктор Петрович

с.Петропіль

Прийом: КОНТОРА АГРОФІРМИ «СЛАВУТИЧ» – З 9 ДО 11 ГОД. ПЕРША СЕРЕДА МІСЯЦЯ, +380982121590, 278-59-21

10

Карпенко

Володимир Володимирович

с.Червоний Яр,

с.Надія, с.Петропавлівка

Прийом: СЕЛО НАДІЯ ВУЛ. ЧКАЛОВА, БУД. 50, З 10 ДО 12 ГОД. ПЕРШИЙ ПОНЕДІЛОК МІСЯЦЯ, +380505302478

11

Логвиненко

Сергій Сергійович

с.Володимирівське – вул.Бегенова, вул.Сільська, вул.Стадіонна, вул.Шкільна, пров.0.Кошового, пров.8 Березня, вул.Першотравнева, вул.Ентузіастів, вул.СТ “Ветеран-4”Олімпійська

Прийом:БУДІВЛЯ КОЛИШНЬОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ – З 10 ДО 11 ГОД. ПЕРШИЙ ВІВТОРОК МІСЯЦЯ, +380662659630

12

Галстян

Вазген Врежович

с.Володимирівське – вул.Ювілейна, вул.Космічна, вул.Дачна, вул.Миру, вул.Вчительська, вул.Підгірна, садівниче товариство «Прокат-1», вул.Українська: 1- 44

Прийом: БУДІВЛЯ КОЛИШНЬОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ – З 10 ДО 11 ГОД. ПЕРША П’ЯТНИЦЯ МІСЯЦЯ, +380509499394

13

Зарудинський

Олександр Іванович

с.Володимирівське – вул. Запорізька, вул.Садова, вул.Українська: 45-95; вул.Шевченко, вул.Корнєєва, вул.Турбінна, пров.Тихий, вул.Середня, вул.Зоряна, вул.Степна

Прийом: БУДІВЛЯ КОЛИШНЬОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ – З 9 ДО 10 ГОД. ДРУГА СУБОТА МІСЯЦЯ, +380997616811

14

Бойко

Світлана Миколаївна

с.Володимирівське – вул.Сонячна, Будівельників, вул. Будівельників, вул.Вишнева, вул.Молодіжна, вул.Грушевського, вул.Жемчужна, вул.Лазурна, вул.Лесі Українки, вул.Кринична, вул.Лугова, вул.Польова, вул.Стуса, пров.Травневий, вул.Незалежності, вул.Шикунова, вул.Центральна, пров.Весняний, пров.Квітучий, пров.Квітневий, пров Веселий, пров.Дніпровський, пров.Запорізький, пров.Могучий, пров.Вільний

15

Макодай

Сергій Васильович

с.Лукашеве – вул.Зарічна, вул.Молодіжна, вул.Щаслива

Прийом: С. ЛУКАШЕВЕ, ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, БУД. 2 – З 10 ДО 12. ПЕРШИЙ ЧЕТВЕР МІСЯЦЯ, +380673949833

16

Костенко

Сергій Іванович

с.Лукашеве – вул.Перспективна, вул.Першотравнева, вул.Шевченка,        вул.8 березня, вул.Миру, вул.Абрикосова, вул.Гагаріна, вул.Дніпровська, вул.Дніпропетровська, пров.Південий пров.Шкільний, пров.Північний

Прийом: С. ЛУКАШЕВЕ, ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, БУД. 2 – З 10 ДО 12. ПЕРШИЙ ЧЕТВЕР МІСЯЦЯ, +380974149558

17

с.Лукашеве – вул.Садова, вул.Шляхова, вул.Центральна, пров.Квітучий,  пров.Степовий, пров.Східний, с.Гурського, с.Придніпровське, с Привільне

18

Марковська

Ірина Олександрівна

с-ще.Сонячне – вул.Інститутська, вул.Весняна, вул.Українська, пров.Пустовойта, вул.Будівельників

Прийом: БІЛЯ 5-ПОВЕРХОВИХ БУДИНКІВ – З 17 ДО 18. ПЕРШИЙ, ТРЕТІЙ ПОНЕДІЛОК МІСЯЦЯ, +30958706334

 

19

Підлісна

Ярослава Василівна

с-ще.Сонячне – вул.Вавілова, вул.Лазурна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Таврическа,  вул.Шевченко, с.Малишівка

Прийом:  АДМІН. ПРИМІЩЕННЯ С. МАЛИШІВКА – ПІДЛІСНА Я.В.                                                 , +380990704084

20

Стогній

Григорій Кирилович

с.Ручаївка,

Прийом: РУЧАЇВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ КЛУБ – З 10 ДО 11 ГОД. ЧЕТВЕРТА СУБОТА МІСЯЦЯ, +380668066898

21

Правдюк

Олена Анатоліївна

с.Зеленопілля

Прийом: ПРИМІЩЕННЯ ФП С. ЗЕЛЕНОПІЛЛЯ – З 10 ДО 11.30 ПЕРША, ТРЕТЯ П’ЯТНИЦЯ МІСЯЦЯ, +380950643293

22

Пічурін

Олександр Павлович

с.Широке – вул.Вишнева, вул.гуртожиток ЗЦЛП, вул.Завалюшина, вул.Космічна, вул.Лугова, вул.Маракулова, вул.Миру, вул.Молодіжна

Прийом: БУДІВЛЯ КОЛИШНЬОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ – З 9 ДО 12 ГОД. ПЕРШИЙ, ТРЕТІЙ ПОНЕДІЛОК МІСЯЦЯ, +380506908404

23

Шклярук

Олександр Олександрович

с.Широке – вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Садова, вул.Тельманівська

Прийом: БУДІВЛЯ КОЛИШНЬОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ – З 9 ДО 12 ГОД. ПЕРШИЙ, ТРЕТІЙ ПОНЕДІЛОК МІСЯЦЯ, +380663402527

24

 

Ралко

Олександр Іванович

с.Широке- вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Новосільська, с.Водяне

Прийом: БУДІВЛЯ КОЛИШНЬОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ – З 9 ДО 12 ГОД. ПЕРШИЙ, ТРЕТІЙ ПОНЕДІЛОК МІСЯЦЯ, +380977904024

25

Ушакова Ірина Іванівна

с.Володимирівське –  вул.Сонячна, Абрикосова, вул.Сонячна, Виноградна, вул.Сонячна, Вишнева, вул.Сонячна, Д.Галицького, вул.Сонячна, Дніпровська, вул.Сонячна, Дніпровські пороги, вул.Сонячна, Лісна, вул.Сонячна, Заозерна, вул.Сонячна, Зелена Діброва, вул.Сонячна, Каштанова, вул.Сонячна, Котляревського, пров.Сонячна, Весняний, пров.Сонячна, Кия, пров.Сонячна, Либідь, пров.Сонячна, Хорів, пров.Сонячна, Княжий,  вул. Сонячна, Медична, вул.Сонячна, Мстиславського, вул. Сонячна, Незалежності, вул.Сонячна, Олександрівська, вул.Сонячна, Поліська, вул.Сонячна, Половецька, вул.Сонячна,Престижна, вул.Сонячна, Сагайдачного, вул.Сонячна, Свободи, вул.Сонячна, Славянська, вул.Сонячна, Степова, вул.Сонячна, Уїздна, вул.Сонячна, Ярослава Мудрого, вул,Сонячна, Ясна, вул.Сонячна, 8 Березня, вул.Сонячна Ольговичів

Прийом: ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК С. ВОЛОДИМИРІВСЬКЕ – З 12 ДО 13

НА РОЗІ ВУЛИЦЬ ВИШНЕВА ТА ВИНОГРАДНА – З 13 ДО 14

 ПЕРША СУБОТА МІСЯЦЯ, +380677316467

26

Міхайлов Денис Сергійович

с.Дніпрельстан

 

Звіти депутатів за 2017 рік

Депутатський звіт Сергія Костенка за 2017 рік

Депутатський звіт Олександра Пічуріна за 2017 рік

Депутатський звіт Олександра Ралка за 2017 рік