Долучайтеся до конкурсу “Моя чиста вулиця”!

🌱🏡 Оголошуємо конкурс “Моя чиста вулиця 2019”! Продовжуємо нашу добру традицію проведення цього конкурсу заради залучення вас, активних та небайдужих до життя в громаді жителів 😊 Ви пишаєтеся своєю гарною та чистою вулицею або хочете змотивувати сусідів зробити більш охайним місце, де ви живете? Тоді обов’язково долучайтеся!
✅Як це зробити: протягом всього червня ви можете подати заявку на нашу гарячу лінію у вайбері – 067 612 66 06 – та вказати ПІБ представника вулиці на конкурсі (або вказати себе, якщо представник – це ви), контактний номер, населений пункт та назву вулиці. 
Також таку заявку ви можете зробити, звернувшись до начальника відділу з інспектування Евгений Арутюнян за телефоном 066 283 01 76. 
Серед вимог до вулиці, що бере участь у конкурсі: активність жителів щодо благоустрою вулиці, охайність, чистота прибудинкових територій, наявність вказівників номеру будинку, утримання зелених насаджень тощо.
З 1 по 19 липня відбудеться етап огляду вулиць, які подались на конкурс, оцінка та прийняття рішень щодо переможців. Цим буде займатися спеціальна комісія.
І головне та найприємніше ! 😉 Переможці отримають цінні призи:
– перше місце – сертифікат на 5000 грн, табличку на вулицю з відзнакою та грамоту.
– друге місце – сертифікат на 2000 грн та грамоту.
– третє місце – сертифікат на 1000 грн та грамоту.
Усі учасники отримають почесні грамоти.
Чекаємо на ваші заявки!🏡