В Широківській громаді відбувся Перший Східноукраїнський Форум практиків партиципації

😉🌱Партнерство – запорука успіху! Саме під таким гаслом та під такою назвою в Щироківській громаді пройшов дводенний Перший Східноукраїнський Форум практиків партиципації в рамках проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку». 
✅Учасниками Форуму стали представники 5 міст та 5 об’єднаних територіальних громад з Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей, які реалізовують Громадський бюджет на своїх територіях.
Голова Широківської громади Denis Korotenko зазначив: “Такі інструменти партисипації, як «Громадський бюджет», дуже важливі для розвитку і демократичного майбутнього громад. І я вдячний нашим польським і німецьким партнерам PAUCI Foundation та GIZ за те, що наша громада була відібрана з 32 громад Східної України разом з дев’ятьма іншими учасниками. Цей проект допомагає нам досягати цілей Стратегічного розвитку громади, підвищуючи якість життя жителів і рівень громадської активності.”
🤝Другий день Форуму пройшов на о. Хортиця і завершився успішно – голова Широківської, Томаківської громади та мер м. Первомайськ підписали меморандум про подальшу співпрацю та створення асоціації.
Далі буде!😉