Проведення конкурсу на найчистішу вулицю та створення Ради з протидії насильству, – такі питання чергового засідання виконкому

У Широківській громаді відбулося чергове засідання виконкому, на якому 14 присутніх членів виконкому розглянули 21 рішення.

Одним з важливих рішень було створення Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, протидії торгівлілюдьми, запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі. До складу цієї ради війшли працівники громади, представники Служби у справах дітей, старости громади та представники громадськиї організацій.

Основними завданнями координаційної ради є:
1) сприяння реалізації місцевих програм та заходів з питань сім’ї,
ґендерної рівності, протидії торгівлі людьми, запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі;
2) сприяння формуванню позитивного ставлення до сім’ї,
відповідального батьківства, відродженню та збереженню сімейних цінностей, утвердженню рівних прав і можливостей жінок та
чоловіків в усіх сферах життєдіяльності суспільства, запобігання
соціальному сирітству;
3) участь у проведенні гендерних, соціологічних і екологічних
досліджень стосовно взаємозв’язку з проблемами жіночого руху та
проблемами насильства в сімї та інше.

Крім того, члени виконкому прийняли рішення про проведення робіт з реконструкції об’єкту благоустрою (тротуару), розташованого по вулиці Шевченка села Володимирівське та створення спеціальної комісії, яка буде контролювати проведення цих робіт. До складу комісії увійшли не тільки працівники громади, але й староста Сніжана Богданова та депутат Олександр Зарудинський.

Ще одним з рішень було проведення конкурсу “Моя чиста вулиця” в цьому році з метою забезпечення порядку на прибудинкових територіях громади та підвищення відповідальності мешканців за
збереження чистоти та належного стану дворів, пропонується. Більш детальну інформацію про цей конкурс шукайте на наших інформаційних ресурсах найближчим часом.

Тексти цих та інших рішень шукайте на нашому офіційному сайті впродовж 5 робочих днів. Також до уваги депутатів та представників громадськості, 20 червня об 11 годині відбудеться засідання 30-тої сесії депутатів VII скликання. Сесія відбудеться в адміністративному приміщенні Широківської громади за адресою м.Запоріжжя, вул.Героїв 37 батальйону, 137.