Денис Коротенко поспілкувався з жителькою Відрадного Оксаною Меркуловою в рамках проекту “Сніданок з головою”

Сніданок з головою Широківської громади Denis Korotenko 15 квітня провела жителька Відрадного Oksana Merkulova
У затишній атмосфері за понад 2 години обговорили всі можливі теми, що стосуються громади: оптимізація освіти, реалізація проектів Громадського бюджету, розвиток культурної сфери, економіка, інфраструктура. Проговорили і розвіяли чутки, без яких у селах аж ніяк)))))))
🌱Окремо зупинилися на інвестиційній привабливості громади та створенні робочих місць. Наповнення бюджету, рівень витрат на забезпечення роботи шкіл та інших наших закладів та установ, можливість творити зміни – все це взаємопов’язані процеси, які становлять основу успішного розвитку.
👍😉Цікавість пані Оксани вражає і дає розуміння, що вам важливо володіти інформацією про процеси, які відбуваються у селах. А це означає, що наша комунікація з вами має бути ще міцнішою, до чого і прагнемо! 
🔥Змістовний, цікавий сніданок, дякуємо, Оксано, за розмову!
А всім нашим жителям нагадуємо, що проект “Сніданок з головою” є новим форматом спілкування і взаємодії.
‼️Щомісяця кожен житель Широківської громади, який є підписником нашої сторінки, має можливість виграти розмову тет-а-тет в невимушеній обстановці.
🏞🌱Слідкуйте за анонсами на нашій офіційній сторінці у мережі Фейсбук і обов’язково долучайтесь до наступних наших заходів!