В Широківській громаді продовжуються суботники

🌱👍🏞Широке, Ручаївка, Зеленопілля – ви великі молодці! 😘💪Сьогоднішні суботники, які проходять в селах Широківської громади, доводять, що разом ми здатні творити зміни!
Всім, хто сьогодні працював, збирав сміття, фарбував, білив, возив і викорчовував – СПАСИБІ! Ми бачимо, що щоразу на суботниках все більше людей, а це означає, що чистота і порядок – для всіх нас важливі. Сьогодні суботник проходить і у селі Водяне.
🚜🛢Вдячні за підтримку у проведенні суботників нашим депутатам, старостам, фермерам і всім небайдужим жителям, які допомогли в організації. Впродовж місяця у селах в межах озеленення проведено висадку молодих дерев і хвойних – про це ми також ще напишемо окремо. Подяка Масловському Леоніду, за ініціативи якого у Зеленопілля були висаджена березовий гай у селі (саджанці берез були доправлені також за його ініціативи і сприяння!) Спасибі! Роман Тарасевич та Aleksandr Ralko – також подяка за саджанці – липа, сосна та ін. дерев !💪👍♥️😘🌱🌱🌱
🚚Працівникам КП «Благводсервіс», інспекції з благоустрою і відділу ЖКГ – висловлюємо вдячність за злагоджену роботу, технічну та ресурсну підтримку суботників! Апарат громади, школа, садочок, центри дозвілля, бібліотека, пожежні, медики, соцпрацівники, ЦНАП і всі, хто не лишився осторонь – ви найкращі!!!👍👍👍
⚠️І звертаємось до всіх жителів з проханням берегти наш дім, майно громади, таблички і баки, спортивні і дитячі майданчики. Продовжуємо підтримувати лад на своїх територіях і ділянках та викидати сміття у баки. Бо всі ви їздите громадою і бачите наші посадки, над якими ще працювати і працювати. Але те, що наша громада з кожним роком стає все чистішою – мабуть, помітив кожен. І всі ці зміни ми робимо з вами разом!🌱👍👍♥️ 

🌱💪👍🚜🛢Водяне – спасибі велике за суботник! Разом навели лад, очистили узбіччя доріг – попрацювали на славу (саджанець сосни з лісництва наданий селу депутатом Aleksandr Ralko). 
Вдячні депутату від Зеленопілля і секретарю Широківської сьогодні Елена Правдюк за фото ДО і ПІСЛЯ суботника! – дивіться ще світлини з Зеленопілля, там працювали в різних місцях, в тому числі біля криниці, впродовж всього дня збирали сухе гілля, чистили узбіччя, разом зі старостою Зеленопільського округу Nata Eremenko наводили лад і також отримали саджанці сосни, передані з лісництва Олександром Ралком.
🌱🌱🌱Тут же вже прийнялись саджанці беріз на лип, які передав в село Роман Тарасевич. Їх жителі посадили кілька тижнів тому. (Дивіться фото)
👍💪😘Ще кілька фото спеціалістів апарату громади, які ударно попрацювали в зоні дитячого майданчика в центрі села Широкого – фарбували гойдалки та каруселі. 
🌱І фахівчині Сімейний лікар Широківської громади у Зеленопіллі, Широкому та біля Амбулаторії #1 навели лад на своїх територіях у селах нашої Широківської громади! 
І не забуваємо про фото ДО та ПІСЛЯ прибирання (як було і як стало) – надсилайте їх нам або постіть на своїх сторінках з хештегами #широківська_чиста_громада та #shyrokivska_clean_communityподивимось разом на зміни у наших селах, які творимо власноруч!