Широківська громада привітала пожежних з професійним святом

🚒👩‍🚒👨‍🚒🔥До Дня пожежної охорони сьогодні у Ручаївці відбувся видовищний захід – Широківська громада не лише вітала наших відважних вогнеборців! А й самі пожежні, відзначаючи своє професійне свято, влаштували для глядачів справжній майстер-клас, продемонструвавши яскраві елементи та епізоди своєї роботи!
🌱👍Ми вітаємо наших сміливих рятувальників, всіх працівників КНП «Місцева пожежна охорона Широківської громади» на чолі з директором Юрий Чернов! Бажаємо безпечних, спокійних буднів, здоров‘я і злагоди вашим сім‘ям! Безмежно вдячні за вашу роботу! Ви у нас – найкращі!!!
😘💪Слова подяки, відзнаки і почесні грамоти – сьогодні для наших вогнеборців. Душевну атмосферу і святковий настрій до професійного свята рятувальникам на заході створили наші чарівні працівниці КУ «Центр культури та дозвілля, сім‘ї, молоді, спорту та туризму»♥️♥️♥️Всім організаторам свята – велике спасибі!🌱
😘Всією громадою приєднуємось до привітань і сподіваємось наступного року вітати в рази більше пожежних, адже віримо у добровільні пожежні дружини для Широківської громади!))