Черговий вандалізм у Широківській громаді

⚽️Футбольне поле на Сонячному – знову зламали паркан. Навіщо, кому він заважав і головне – скільки це буде тривати – питання швидше риторичні((
‼️Але! – якщо побачили вандала – ви знаєте, що робити – 102 і нашу ☎️гарячу лінію 286-21-21. 
Справа з викраденим у Відрадному сміттєвим баком – вже у суді. (10 днів тому двоє чоловіків викрали сміттєвий бак. Навіть встигли його перефарбувати. Вандалів упіймали, заяву написали, справа вже в суді. Одразу після вироку, назвемо імена «героїв»)
До цього:
у березні – пошкоджені щойно встановлені нові вказівники населених пунктів Світанок і Відрадне. Від Світанку відірвана табличка “Широківська громада”. Відрадне разом з вказівником громади повалені на землю.
у березні новенькі вказівники Дніпрельстана не витримали навіть доби після встановлення, вандали розмалювали їх образливими написами.

У березні цього року пошкоджено паркан нового міні-футбольного поля на Сонячному.

 у січні цього року дві інформаційні дошки Широківської громади в Августинівці – поламані.

у лютому в Черовному Яру поламана табличка про заборону викидати сміття в посадку.

Пам’ятаєте, мабуть, і кричущий випадок вандалізму у Відрадному, коли вандали утопили в річці 2 сміттєвих баки,щойно громада розпочала запроваджувати централізоване вивезення сміття.

Нагадуємо, що псування майна громади є злочином, який згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, тягне на штрафи у розмірі до 1360-1700 гривень з відшкодуванням вартості пошкодженого майна.
Звертаємось до всіх, хто стає свідком псування майна громади – повідомляти про це нам на телефон гарячої лінії – ☎️ 286-21-21.

Просимо, закликаємо всіх вас, будь ласка, зберігайте чистоту і з повагою ставтесь до нашого спільного майна, до роботи комунальників і працівників сфери ЖКГ! 
Ми всі хочемо змін на краще і ці зміни починаються з кожного. Іноді дуже важко працювати для вас, люди…