День професіоналів, або як спробувати себе на посаді голови громади і не тільки

🌱👨‍🏫👨‍💼👨‍🚒🦸‍♀️👨‍🔬👩‍⚕️Сьогодні у Широківській громаді пройшов перший День професіоналів. Наші школярі змогли відчути себе у ролі працівників різних сфер громади. 
😍👍👏Це був неймовірний день і передусім за це хочемо висловити подяку нашим підростаючим фахівцям! Ваш інтерес, цікавість, енергія дають нам віру, що наша громада має світле майбутнє з такою молоддю!
 Влад Коваленко з Відрадного сьогодні був головою Широківської громади. Він провів планування з працівниками відділу ЖКГ, проконтролював підготовку до завтрашніх суботників, розібрався з запитами і заявами, переглянув важливі документи. Дав вказівки керівникам структурних підрозділів на внутрішній апаратній нараді.

Арміне Галстян з Володимирівського очолила КНП Сімейний лікар Широківської громади. Дівчина побачила усі тонкощі та нюанси роботи у медичному закладі, взяла участь в обговоренні поточних питань і навіть дала інтерв’ю журналістам газети МИГ.

Діана Губарєва з Широкого стала директоркою КУ “Центр культури та дозвілля, сім’ї, молоді, спорту та туризму”. Дівчина взяла участь у нараді, розробила сценарій найближчого культурного заходу і ознайомилась з буднями наших культурних працівників.

Єгор Курилін, який сьогодні став директором КНП “Місцева пожежна охорона”, гасив, забирався по драбині, розмотував і замотував пожежний рукав, власноруч опанував все приладдя, що наявне в арсеналі наших рятувальників та ще й встиг порівняти пожежну машину старого і нового, сучасного зразка.

Відділ освіти і його сьогоднішня очільниця Неоніла Доценко з Лукашевого провела нараду з колегами, спланувала роботу відділу і навіть провела батьківські збори у Петропільському ЗЗСО.

В Аптеці #1 Володимирівського сьогодні – найкраща виручка, адже тут сьогодні за головну Надежда Дорошко з Відрадного. До дівчини вишикувалась неабияка черга, вона познайомилась зі специфікою роботи аптечної мережі нашої громади та умовами зберігання і реалізації медпрепаратів.

Відділ соціальних послуг сьогодні очолила Лілія Скоблік, яка взяла участь в нараді профільних фахівців, а також спланувала роботу спільно зі спеціалістами Управління соцзахисту населення.

І Юлія Осовська з Володимирівського на день очолила нашу прес-службу. Підготувала тексти для відеоматеріалів щодо партнерства з міжнародною організацією, надіслала на верстку статтю в газету “Широківська громада інформує”, скоординувала роботу журналістів, які виявили бажання написати матеріал про наш День професіоналів і ознайомилась зі специфікою роботи відділу внутрішньої та інформаційної політики.

Насичений, змістовний день для всіх, хто став сьогодні учасниками і кураторами Дня професіоналів! Ми справді хотіли сьогоднішній день зробити для нашої молоді цікавим і показати нашим школярам справжню роботу фахівців органів місцевого самоврядування.

Захід відбувається в межах профорієнтаційних заходів, зокрема проекту “Стань успішним в громаді”, який покликаний допомогти молоді громади визначитись зі своїм майбутнім в обранні професії. Долучайтесь до наступних заходів!
Велика подяка фахівчині відділу освіти Татьяна Антоненко, яка придумала і організувала День професіоналів, а також Ваз Галстян, який допоміг з дислокаціями молодих фахівців на робочі місця. 
Далі буде!