До Широківської громади завітали представники медзакладів з інших областей

🍎🌱Сімейний лікар Широківської громади сьогодні приймав гостей з Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей в межах обміну досвідом керівників медзакладів територіальних громад.
Делегація відвідала Володимирівську амбулаторію та аптеку, Центральну амбулаторію загальної практики сімейної медицини, в форматі круглого столу директорка нашого КНП «Сімейний лікар» Ирина Шкабарня разом з профільною заступницею голови громади Ольга Ставицкая презентували учасникам напрямки роботи центру, основні етапи у впровадженні Медреформи.
💊🌡💉Окремо зупинились на впровадженні аптечної мережі в Широківській громаді, адже для багатьох колег це соціально важливе питання також є актуальним. Оптимізація, нарощування технічної бази центру громади і високі показники підписання декларацій на первинну допомогу з населенням – розповіли нашим гостям про все, що знаємо, і чого разом досягли.
🌱Радіємо, що наші успіхи цікаві і можуть бути корисними для розвитку інших громад, впевнені, впроваджені нами рішення можуть зробити ефективнішою роботу медзакладів в інших громадах, незалежно від області.
👍Відкриті до нових знайомств та обміну досвідом і щиро дякуємо організаторам і учасникам поїздки з обміну досвідом між керівниками центрів КНП ПМСД трьох областей України, організованої за підтримки GIZ!