Широківська громада візьме участь у благодійному зборі коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько, живи!»

❤️❤️❤️З 1 по 30 квітня в Україні стартував благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько, живи!».
Протягом квітня на території Широківської громади відбудуться благодійні концерти за участю найкращих артистів наших установ культури. Разом збиратимемо кошти на медобладнання для ранньої діагностики хвороб серця у дітей.
Перші благодійні концерти відбудуться вже на цьому тижні:

05.04.2019 о 17 год., Відрадненський центр дозвілля;
06.04.2019 о 15 год., біля Веселівського центру дозвілля.

Цьогоріч маємо найскладніший виклик, непросте завдання за всі роки проведення акцій. Важко оцінити повний масштаб проблеми дитячої кардіології, але в обласних лікарнях критично бракує медичного обладнання для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей.
Серце не може чекати, його потрібно рятувати!

Широківська громада вже другий рік поспіль активно долучається до цієї акції!
У 2018 році наша громада серед організацій зайняла перше місце по збору коштів – передано більше 7 тис. грн. Діти з вадами слуху, що перебувають у Запорізькій обласній дитячій лікарні, отримали 29 слухових апаратів, акція проходила під гаслом «Почуй світ!» і стосувалась захворювань слуху.