Оголошуємо конкурс на третій “Сніданок з головою” Широківської громади

Хто хоче зустрітись з головою Широківської громади Denis Korotenko і за сніданком обговорити справи громади? – Ласкаво просимо!
Щоб здобути таку можливість – вам потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО:
лайкнути цей пост 
зробити репост (так, щоб інші могли переглядати цей допис на вашій сторінці)
залишити коментар під ЦИМ постом про те, яка ініціатива громади (Громадський бюджет, проект “Стань успішним в громаді”, створення Молодіжної або Поважної ради, “Бізнес-діалог”, Наглядові ради і т.д.) або захід (гурток, тренінг, курси, концерт, суботник, обговорення, звіт та ін.), для вас є цікавою, важливою або корисною і чому.

Вже за тиждень, 5 квітня, ми визначимо переможця випадковим чином через спеціальну програму. 
Місце та дату сніданку переможець обере разом з головою:) 
Удачі всім!

Нагадуємо, що цей конкурс ми проводимо щомісяця, щоб в неформальній атмосфері жителі громади могли поділитися з Денисом Коротенком свій баченням розвитку громади, озвучити пропозиції, розповісти про настрої і основні потреби для того, щоб наша спільна командна робота була ефективнішою, злагодженішою та була спрямована саме на ті сфери, які найбільш важливі для людей. 
Про те, як відбувся перший сніданок голови громади з жителькою Широкого Инна Ануфрей можна почитати за цим посиланням – https://shyroke.org.ua/…/zhy-tel-ka-shy-rokogo-inna-anufre…/ 
Про що говорили під час другого сніданку голови з Оксана Махмудова – читайте тут – https://shyroke.org.ua/…/zhy-tel-ka-vidradnogo-oksana-mahm…/