Запрошуємо жителів громади долучитись до реалізації проектів-переможців громадського бюджету

У вівторок, 12 березня 2019 року, відбудеться консультаційна зустріч з питань планування реалізації проектів громадського бюджету в Широківській громаді.

Захід проходитиме в Петропільському опорному закладі загальної середньої освіти Широківської ОТГ (с. Петропіль, вул. Молодіжна, 1). Початок о 10:00, реєстрація – з 9:30.

До участі в заході запрошуються депутати, представники профільних підрозділів сільської ради, комунальних закладів та установ, координаційної ради, громадських організацій та, звісно, автори проектів й усі активні мешканці громади.

Модеруватиме зустріч  експерт Фундації ПАУСІ Євген Перевезенцев.

З питаннями щодо участі в заході звертайтесь до Катерини Мальцевої: тел. +38066-056-52-00, електронна пошта: katim89736@gmail.com

Захід відбудеться в рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Нагадаємо, минулого року Широківська ОТГ долучилася до цього проекту. Завдяки підтримці експертів ПАУСІ на території громади відбулась низка інформаційних зустрічей і тренінгів з розробки та написання проектів громадського бюджету.

Після етапу написання проектів, було оголошено голосування, в якому взяли участь понад півтори тисячі жииелів громди. А переможцями конкурсу стали наступні проекти:

🏅 Обладнання танцювального залу в БК с. Відрадне (авторка – Васильєва М.О.) – 286 голосів.
🏅Центр культурного та спортивного розвитку дітей та молоді “Промінь” в Августинівці (авторка – Астахова Т.В.) – 286 голосів.
🏅Реконструкція дитячого майданчику «Сонячне сяйво»в Сонячному (авторка – Ополонець О.А.) – 206 голосів.
🏅Футбольне поле із трав’яним покриттям на території Петропільського опорного ЗЗСО в селі Петропіль (авторка – Калініченко Д.Є.) – 181 голос.
🏅 Благоустрій Родинного парку у Відрадному (авторка – Мінакова Н.П.) – 120 голосів.
🏅Облаштування соціально-культурного об’єкту «Зеленопільська бібліотека – центр розвитку та дозвілля» (авторка – Стадніченко Н.В.) – 78 голосів.
Всього за всі проекти подано 1716 голосів, з яких 107 недійсних через різні причини. Більшість поданих проектів стосувались культурної сфери, найменше проектів було подано на розвиток медичної та освітньої сфери. 14% мешканців громади від загальної кількості взяли участь у голосуванні.