Широківська громада взяла участь у Раді регіонального розвитку

🌱Широківська громада сьогодні взяла участь у Раді регіонального розвитку Запорізької області, де об‘єднані громади представили свої досягнення, що відкрились в межах реформи децентралізації. Участь у заході взяв Президент України Петро Порошенко, голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, представники об‘єднаних громад області та бізнес-кіл нашого регіону.
💪👍🌱Нашу громаду як територію можливостей презентувала команда нашої Агенція розвитку Широківської громади – керівниця Виктория Агентаева, її заступниця Ekaterina Maltseva, заступниця голови громади з економічних питань Марина Юдина та начальниця відділу освіти Елена Кондрус.
📈📊Впродовж дня наші фахівчині ділились успіхами і досягненнями в бізнесовій сфері, нашими ноу-хау по взаємодії з підприємцями, роботі з потенційними інвесторами, представили виробництва і товаровиробників Широківської громади.
🤝Методи залучення громадськості до розвитку, активізацію і розвиток громадянського суспільства у Широківській громаді ми презентували на прикладі унікального формату «Бізнес-діалогу», представили оновлений Інвестиційний паспорт громади, перші результати розвитку молодіжного руху на прикладі створення Молодіжної ради. Відкритість і готовність представників органів місцевого врядування до спілкування з громадою під час зустрічей жителів різних вікових груп з головою громади.
🌱Торкнулись змін в освіті та медицині. Наша громада по всіх показниках серед лідерів в реалізації реформ і ми націлені на нові успіхи!
❗️Змістовний захід, раді черговій можливості поспілкуватись з колегами та друзями з інших громад Запорізької області!