Вуличне освітлення оновлено ще на одній вулиці села Широке

Продовжуємо освітлювати Широківську громаду! Засвітилася вся вулиця Новосельська у Широкому. А ще нагадуємо, що зараз у нас стратегічне завдання – підсвітити всі соціальні об’єкти громади (школи, садочки, центри дозвілля тощо). У Відрадному всі такі об’єкти вже освітлені, на черзі Володимирівське. Далі буде!

Нагадаємо, на початку грудня вуличне освітлення відновлено у Лемешинському, Привітному та Відрадному  Ліхтарі засвітились у Лемешинському – вся вулиця Шевченка. Освітлення відновлено і увімкнено в Привітному – вся вул.Набережна. Відрадне – вся прилегла територія біля дитячого садка та школи – тепер також зі світлом!

Нагадаємо, наприкінці січня 2019 року відновленими ліхтарями засвітились вулиці Завалюшина та Молодіжна у Шиирокому,  частина вул.Центральної у Веселому, та частина вул.Степової у Петрополі. У Лукашевому також виконано реконструкцію вуличного освітлення біля садочку і центру дозвілля, прилегла територія яких відтепер також безпечна для перехожих та жителів.

Підключення здійснені в межах комплексної програми з реконструкції всього вуличного освітлення в Широківській громаді. За півтора року у Широківській громаді вже вдалося повністю відновити вуличне освітлення на вулицях майже половини населених пунктів громади: у Привільному, Придніпровському, Гурського, Малишівці, Лукашевому, Ручаївці, Зеленопіллі, Дніпрельстані, Володимирівському та обох Сонячних. Роботи тривають.