Вогнеборці Широківської громади нагадали дітям Відрадного основи протипожежної безпеки

Поміряти шолом, потримати в руках пожежний рукав і використати справжній вогнегасник – учні молодшої школи Відрадненського ЗЗСО та вихованці старшої групи дитсадка сьогодні мали змогу відчути себе справжніми пожежними та пожежницями!))
Що робити, коли ти виявив вогонь? А якщо поруч немає батьків? Чи можна гратися з сірниками? Чим може бути небезпечний дим? Фахівці КП “Місцева пожежна охорона” Широківської громади влаштували зустріч з дітьми, аби в ігровій формі разом пригадати правила поводження з легкозаймистими предметами, поспілкуватись про небезпеку пожеж і способів їх уникнення.
Важлива і дуже цікава розмова, купа інтерактивних приємностей – раді, що діти слухали і брали участь у заході з цікавістю і захватом!
Діти відгадували загадки, а найактивніші отримали призи – значки, блокноти, ручки і свистки – так що вибачайте, дорослі відрадненці, спати сьогодні лягаємо пізніше)) А ще грали у тематичну гру “Ріскленд”, передану громаді в межах програми Добровольці-вогнеборці і отримали море задоволення!
А якщо серйозно – раді такій зустрічі, цих життєво важливих знань не буває багато! Наші діти вже масово записуються волонтерами і добровільні пожежні дружини, формування яких щойно стартувало у Широківській громаді!
Спасибі керівникові пожежної охорони нашої громади Юрий Чернов та його мужнім сміливим рятувальникам за змістовну розмову з дітьми!
Дале буде! Подібні зустрічі найближчим часом відбудуться по всіх закладах освіти нашої громади. Так що батьки, готуйте дітей до вікторини!)) Це наша спільна робота і задача, аби наші діти були здоровими, обізнаними і могли швидко зорієнтуватись у ситуаціях, які можуть загрожвати їхній безпеці. Лише спільними зусиллями!