Фахівці відділу ЖКГ громади провели пробний запуск внутрішніх транспортних маршрутів

Широківська громада стає все ближчою до запровадження внутрішніх транспортних маршрутів. Фахівці департаменту ЖКГ громади днями провели пробний запуск (об’їзд), з метою обстеження часу, графіку, розворотного кільця, діапазону зупинок та дотримання кілометражу. 
Після остаточних коректувань ці 2 нових внутрішніх маршрути за процедурою мають бути затверджені на засіданні виконавчого комітету, далі – їх буде включено до спеціального реєстру спеціалістами обласної державної адміністрації, присвоєно номери і, зрештою, проведено конкурс і обрано перевізників, які працюватимуть на цих маршрутах.
Нагадаємо, до цього нашими спеціалістами була проведена велика робота. Разом з фахівцями ЗНТУ (факультету транспорту) було проведено соціологічне дослідження, анкетування жителів, згідно з результатами підготовлено паспорти маршрутів.
Залишилось зовсім трохи і ми нарешті зв’яжемо наші села всередині транспортним зв’язком і головне – зможемо контролювати ЯКІСТЬ надання послуг, адже перевізників обиратиме наша громада.

Внутрішніми маршрутами планується охопити наступні населені пункти: Зеленопілля, Ручаївка, Широке, Сонячне, Володимирівське, Лукашеве, Відрадное, Августинівка і ще низку сіл. Графік руху нині формується і тестується.