У Відрадному відбувся концерт “Круті пацани”

🎉😍👍🌱 Яскраве свято, проект «Круті пацани» сьогодні відбувся у Відрадному. Всім учасникам, всім, хто організовував, Галина Петрова!♥️ всім, хто стер долоні в оплесках – величезна подяка! Ви дійсно – круті! Особливо діти – Максим Московчук, Амалія Белогурова, Кіра Захарова, Ігор Карпенко, Євген Туз, Вова Курченко – ви неймовірні, голосисті і дуже талановиті!👍👍👍
Анатолій Білан золотий голос Відрадного, чуттєвий Віктор Вяліков, наша неперевершена зірка Анна Белогурова, Геннадій Давидюк і його команда «Адреналін», які до сліз смішили глядачів, квартет «Бояришник» – Tatyana GladkevichАнфиса БеконоваМаша Бессмертная та Федукова Валерія – гумор і пісні на новий лад – це приємне відкриття! Спортсмен Денис Сиводед продемонстрував глядачам фрагменти бойових мистецтв, а айтішник Artem Kotegov, новий мешканець Відрадного, розповів про безкоштовні курси IT, які у березні стартують у Відрадному (долучайтесь)! та разом з донькою виконав пісню!
💐🌹🌸🌼Сьогодні була дуже тепла атмосфера, окреме спасибі глядачам за оплески і підтримку наших учасників. До речі одним із них був і наш голова Denis Korotenko, який також вийшов на сцену сьогодні з віршем та разом з прекрасними Kseniia Pavlenko та Евгения Цёма Сидловская виконав ліричну пісню. 
🏆🥇🥇🥇Красиві фото – трохи згодом (на це потрібен час). А сьогодні всім спасибі за яскраві емоції,творчість, добрі справи, спортивні досягнення і поштовх до розвитку! Разом ми дійсно зможемо все!