Запрошуємо жителів громади на “Сніданок з головою”

Оголошуємо конкурс на другий сніданок з головою громади Денисом Коротенком на офіційній сторінці громади у мережі Фейсбук!😄🤩 Є бажання поснідати в затишній обстановці та поговорити на будь-які теми? Тоді неодмінно долучайтеся до конкурсу!) 
Для цього вам потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО:
лайкнути цей пост https://www.facebook.com/shyroke.org.ua/photos/a.1887879311456887/2338696979708449/?type=3&theater 
зробити репост (так, щоб інші могли переглядати цей допис на вашій сторінці)
в коментарях обов’язково розкажіть про найромантичніше місце в громаді, куди, на вашу думку, можна сходити на побачення♥️
І вже через тиждень, 21 лютого, ми визначимо переможця випадковим чином через спеціальну програму. Місце та дату сніданку переможець обере разом з головою:) Нагадуємо, що цей конкурс ми будемо проводити щомісяця. 
Про те, як відбувся перший сніданок з головою громади можна почитати за цим посиланням – https://shyroke.org.ua/2019/01/29/zhy-tel-ka-shy-rokogo-inna-anufrej-posnidala-z-golovoyu-vy-gravshy-konkurs-u-fejsbutsi-reportazh/  У грудні цього року жителька Широкого Інна Ануфрей виграла аналогічний конкурс у Фейсбуці і мала можливість поспілкуватись віч-на-віч з головою громади. Про ще говорили – детальніше можете прочитати у репортажі на нашому офіційному сайті.

Бажаємо успіхів!)