Широківська громада зібрала найбільше коштів в рамках благодійної акції

🤗🌟🙌29 слухових апаратів та більше 200 тисяч зібраних коштів – такі результати акції «Серце до серця» 2018 року. Діти з вадами слуху, що перебувають у Запорізькій обласній дитячій лікарні, отримали слухові апарати. Кошти на ці прилади зібрали волонтери протягом місяця в рамках Всеукраїнської благодійної акції. Всього вдалось зібрати 215877 грн. 41 коп., Запорізька область зайняла 6 місце серед всіх областей-учасниць.
Широківська громада також долучилася до акції – школи, дитячі садочки та установи культури нашої громади допомогли зібрати кошти.
👼У Відрадненському, Лукашівському, Ручаївському та Широківському центрах дозвілля творчі працівники та аматорські колективи проводили благодійні концерти, під час яких усі небайдужі внесли свій вклад для покращення здоров’я дітей. Наша громада серед організацій зайняла перше місце по збору коштів – передано більше 7 тис. грн.
Ця акція є щорічною та кожного року має різну тематику – остання акція мала назву «Почуй світ!» і стосувалась захворювань слуху, в цьому році кошти будуть збиратися на обладнання, яке потрібне для дітей з серцевими захворюваннями.
💌Ми вдячні всім, хто взяв участь в цій акції – ви приклад людяності та доброти! В цьому році ми також плануємо долучитися та зібрати ще більшу кількість коштів для придбання кардіологічного обладнання в дитячі лікарні. Приєднуйтесь і ви!