Надання матеріальної допомоги та відведення земельних ділянок учасникам АТО – рішення 27 сесії

В адмінприміщенні Широківської громади пройшла 27 позачергова сесія сьомого скликання. На ній були присутні 17 депутатів, які підтримали 63 рішення.

Серед всіх рішень важливим є документ про надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення
соціально-побутових питань мешканцям Широківської громади. Депутати одноголосно підтримали рішення щодо виділення одноразової допомоги громадянам, що цього потребують, в сумі 24,620,00 гривень. Крім того, цим рішенням призначили виплату відшкодування проїзду хворим, що отримують програмний гемодіаліз за січень 2019 рік.

Ще одне рішення стосувалось соціальної сфери – надання щомісячної грошової допомоги жителям громади, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання в рамках програми “Назустріч людям”. Ця допомога на відшкодування витрат для забезпечення лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для дієтичного споживання. 

Для цього особою або її законним представником подається до заступниці голови Ставицької О.С. наступний пакет документів:
– заява-згода на ім’я Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області;
– висновок від КП «ЦПМСД «СІМЕЙНИЙ ЛІКАР» Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області про наявність на обліку особи, яка страждає на рідкісне (орфанне) захворювання та має відповідні підтверджуючі документи щодо захворювання і має необхідність у лікарських засобах та спеціалізованому харчуванні; 
– довідка з місця реєстрації та проживання;
– копія паспорта, завірена заявником;
-копія документа про реєстраційний номер облікової картки платника податків, завірена заявником;
-документи, що підтверджують родинні зв’язки (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження) в разі подання документів законним представником особи яка страждає на рідкісне (орфанне) захворювання;
–акт обстеження матеріально-побутових умов, складений фахівцем із соціальної роботи, старостою, або іншим працівником громади і підписаний депутатом ради відповідного округу, де проживає заявник;
-довідка з реквізитами рахунку для перерахування коштів.

Також на засіданні сесії депутати розглянули та підтримали рішення про найменування нових вулиць у складі Обслуговуючого садово-городнього кооперативу «СОНЯЧНЕ-НОВЕ». Тепер в цьому кооперативі є вулиці: Центральна, Яблунева, Сливова, Малинова, Персикова, Абрикосова, Виноградна, Вишнева, Східна, Інститутська; та провулки: Андріївський, Томатний, Салатний, Цибульний, Полуничний, Огірковий.

Крім того, 21 рішення стосувалося надання дозволу учасникам АТО на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

Тексти цих та інших рішень шукайте на нашому офіційному сайті впродовж п’яти робочих днів.