Вуличне освітлення відновлено у Лемешинському, Привітному та Відрадному

Ще кілька вулиць та об’єктів Широківської громади відтепер з вуличним освітленням!
Ліхтарі засвітились у Лемешинському – вся вулиця Шевченка. Освітлення відновлено і увімкнено в Привітному – вся вул.Набережна.
Відрадне – вся прилегла територія біля дитячого садка та школи – тепер також зі світлом!
Раді, що вдається! Продовжуємо рухатись до нашого амбітного плану – ПОВНОГО відновлення вуличного освітлення на всіх вулицях ВСІХ сіл та селищ нашої громади!

На черзі – вулиця Набережна у Відрадному. І далі до повного освітлення всіх вулиць громади.

Нагадаємо, наприкінці січня 2019 року відновленими ліхтарями засвітились вулиці Завалюшина та Молодіжна у Широкому,  частина вул.Центральної у Веселому, та частина вул.Степової у Петрополі. У Лукашевому також виконано реконструкцію вуличного освітлення біля садочку і центру дозвілля, прилегла територія яких відтепер також безпечна для перехожих та жителів.

Підключення здійснені в межах комплексної програми з реконструкції всього вуличного освітлення в Широківській громаді. За півтора року у Широківській громаді вже вдалося повністю відновити вуличне освітлення на вулицях майже половини населених пунктів громади: у Привільному, Придніпровському, Гурського, Малишівці, Лукашевому, Ручаївці, Зеленопіллі, Дніпрельстані, Володимирівському та обох Сонячних. Роботи тривають.