На першому офіційному засіданні Поважної ради обрали її керівництво

Жителі прекрасного віку Широківської громади сьогодні зібрались на перше офіційне засідання в якості Поважної ради як дорадчого органу. На порядку денному було кілька питань – обрання голови, заступника та секретаря ради, обговорення плану заходів на поточний рік та внесення пропозицій щодо діяльності.
Перше засідання вирішили провести разом з головою громади Denis Korotenko, який привітав членів Ради з початком роботи, запевнив їх у всебічній підтримці щодо взаємодії з громадою і висловив сподівання, що цей орган врядування буде дієвим, мудрим помічником влади у прийнятті рішень.
У сьогоднішньому засіданні взяли участь майже всі члени Поважної Ради від різних сіл нашої громади – Смірнова Віра Олександрівна – з Августинівки, Ніна Петрівна Мінакова – з Відрадного, Лідія Василівна Хрипко у Раді представляє Веселе, Лідія Сергіївна Краснозей – Дніпрельстан, Світлана Прокопівна Балмуш – представниця Лукашевого, Батраченко Наталія Василівна – Малишівку, Віктор Петрович Хорошун – Петропіль, Фоміна Лідія Павлівна – з Ручаївки, Олександр Семенович Черновол – з Широкого. У Раді інтереси Володимирівського представляє Марія Степанівна Рагозіна, Привільне – Сергій Олександрович Шурига, а Придніпровське – Дорошенко Ольга Георгіївна, сьогодні вони були відсутні. Всі представники Поважної Ради є людьми знаними і авторитетними у своїх селах. Кожен пройшов великих трудовий шлях і вніс значний внесок у розвиток населених пунктів. Це люди з багатим життєвим досвідом, які можуть давати поради, рекомендації зі знанням справи і до них варто дослухатися, адже їхні поради – на вагу золота.Після вступних слів і привітань від заступниці голови з гуманітарних питань Ольга Ставицкая та відповідальної особи з надання соціальних послуг Анна Комисаренко, присутні перейшли до голосування. Одноголосно головою Поважної Ради було обрано Балмуш Светлана, її застуником також одноголосно обрали Viktor Horoshun, секретарем Ради також одноголосно обрали Nina Minakova-Dubrovchenko.
До речі, голосування відбувалось підняттям мандатів, а кожен член Поважної ради отримав спеціальну папку представника ради з Порядком денним та іншими матеріалами. 
Далі Поважна рада обговорила плани на рік, які хотілося б реалізувати, заходи, які б хотілося провести. Всі тут єдині – заходів хочеться більше, спілкуватись хочеться тісніше, всі у захваті від майстер-класів, які впродовж осені-зими проводились по селах громади за участі представників Поважної Ради в межах Інституту Третого віку! Є сміливі плани з проведення осіннього балу вже цього року, Поважна Рада братиме активну участь у плануванні масових і святкових заходів, які відбуватимуться в громаді, висловлюватимуть побажання щодо реалізації інфраструктурних проектів, звертатимуть увагу на питання, які потребують першочергового вирішення. Перше питання, яке підняли сьогодні – приміщення для зборів і проведення заходів. Один з варіантів – кімната у Широківському центрі дозвілля, але лише після ремонту. Обговорювали також з головою хід робіт по освітленню громади, ремонту доріг, вивезенню сміття. Представниці Поважної ради висловили побажання щодо додаткових баків для сміття, бо не вистачає, людям далеко йти, – на це голова пояснив, що найближчим часом понад 70 додаткових баків буде придбано і доставлено по селах громади. Пропозиції про місця розміщення додаткових баків нині старости вже передали голові і нині інформацію аналізують працівники “Благводсервіс”. Також розмова зайшла про наповнення бюджету, можливості для розвитку інфраструктури, акциз. Говорили і про “наливайки”. Поважна Рада жаліється про засилля алкоголю по селах і необхідності з цим боротись. Вирішили в цьому питанні більш тісно працювати з поліцією – голова також пообіцяв підключитися, а Віктор Хорошун, який є й депутатом Широківської громади, і колись працював у міліції, зазначив, що колись також боровся з нелегальними наливайками по селах і це справа не з легких, але навів приклад, коли не тільки вдалось упіймати на гарячому, а й притягнути організаторів наливайок до відповідальності. Будемо також діяти разом, підключаючи правоохоронців і досвід бувалих.
Останнє, на чому зупинились окремо і детально – відповідальність за рідну громаду, рідні села, про чистоту і важливість кожному починати з себе.
Після засідання Поважна Рада запланувала на сьогодні ще й концертну програму)) Наші прекрасні активні жінки і чоловіки вирушили в обласну філармонію, де з задоволенням прослухали симфонічний концерт. Море вражень, купа задоволення і багато емоцій сьогоднішнього продуктивного дня!
Ми бажаємо Поважній Раді активності, цікавих заходів та знайомств, зважених рішень, ефективної роботи. Віримо, що наша взаємодія піде нашій Широківській громаді лише на користь, що заходи для представників прекрасного віку буде все більше, що вони будуть цікавими, змістовними, веселими і щоразу вони будуть збирати все більше людей і Поважна Рада нарощуватиме потужності! Успіхів Вам! Будьте здорові, повні нових ідей і сил та енергії для їхньої реалізації!