Голова Широківської громади Денис Коротенко провів першу в 2019 році пряму лінію з жителями, – відео

Голова Широківської громади Денис Коротенко 6 лютого провів пряму лінію з жителями на офіційній сторінці громади у мережі Фейсбук. Впродовж години голова відповідав на запитання глядачів, які стосувались різних тем життєдіяльності Широківської громади. Прямі лінії – новий зручний формат комунікації між очільником громади та жителями, які є користувачами мережі Фейсбук. Такий відкритий діалог дає можливість в режимі реального часу дати відповіді на запитання жителів, пояснити процеси і оперативно отримати реакцію від глядачів. Запис прямої лінії – дивіться за посиланням. 

Спілкування голови з жителями у такому форматі відбуватиметься щомісяця. Слідкуйте за анонсами. А якщо маєте питання та пропозиції, які потребують оперативного вирішення – телефонуйте на гарячу лінію Широківської громади –   (061)286-21-21. Для фото та відео-повідомлень громада має Viber 067-612-66-06.

Якщо ваше питання стосується водопостачання, платіжок або вивезення сміття – звертайтесь та гарячу лінію Комунального підприємства “Благводсервіс” Широківської громади – (061)214-34-44 або 067-612-34-44.

З будь-яких питань медичної сфери телефонуйте на ЦІЛОДОБОВУ гарячу лінію КП ПМСД “Сімейний лікар” – (061)239-63-07. Тут же ви можете отримати інформацію, як підписати декларацію з сімейним лікарем та взяти участь в гуманітарній акції нашої громади щодо забезпечення жителів БЕЗКОШТОВНИМИ окулярами.

Закликаємо вас бути активними і відповідальними, повідомляти нас про неправцюючі ліхтарі, відкриті люки та ін. – ваша швидка реакція допоможе нам швидко реагувати і відновлювати елементи інфраструктури. Лише спільними зусиллями всіх жителів громади ми зможемо підтримувати порядок у наших селах.

Пряма лінія голови Широківської громади Denis Korotenko з жителями. Просто зараз – ставте свої запитання і одразу отримаєте на них відповіді з перших вуст!

Опубліковано Широківська об'єднана територіальна громада Середа, 6 лютого 2019 р.