В Широківській громаді розпочалися курси з робототехніки та моделювання

🤖✈️⛵️Роботи, моделювання та програмування – відтепер школярі Широківської громади можуть навчатися цікавим та важливим для сучасної людини речам. Все це наші діти можуть вивчати в гуртках при закладах освіти громади. І вже на перших заняттях – суцільний аншлаг, тому що діти проявили неабиякий інтерес до нових знань. 
🌱Одразу 5 шкіл нашої громади – Августинівський, Петропільський, Лукашівський, Володимирівський та Відраднівський ЗЗСО підхопили ідею відділу освіти громади щодо відкриття безкоштовних курсів з робототехніки, судно- та авіамоделювання.
🌱До Широківської громади як до активної громади, що готова до інновацій і впровадження нових технологій, звернулось керівництво Центру «ГРАНІ» з подачі обласного департаменту освіти з пропозицією запровадити у нас гуртки робототехніки. Коли нас питають «хочете?», ми відповідаємо – «можемо!».
🌱Зважаючи, що у Широківській громаді існує програма «Стань успішним у громаді», наш відділ освіти запропонував директорам закладів загальної середньої освіти підтримати цю ідею. Для запровадження таких курсів вчителям потрібно було пройти навчання – і у п’ятьох наших школах охочі спеціалісти вже це зробили. Вчителі навчались на базі Центру «ГРАНІ», а Olga Brana і Виктория Доценко ще відвідали й столичний тренінг курсу “Основи роботехніки Lego Education Mindstorms EV3», щоб підвищити вже здобуті знання та навички.
🌱Крім того, для запровадження гуртків з робототехніки, громада придбала набори ЛЕГО. Один з них, спеціальний, для судномоделювання Центр «ГРАНІ» подарував нашій громаді за активність та ініціативність у втіленні інновацій.
🌱На курсах робототехніки діти збирають багатофункціональних рухливих роботів з різноманітними датчиками, які реагують на колір, світло, температуру; за рівновагу робота відповідає гіроскопічний датчик. Робот може виконувати багато завдань. Процес такий – до електронного модуля підключаються різні елементи, з яких можна скласти будь-якого робота, потім модуль приєднується до комп’ютера та через спеціальну програму задаються дії, які повинен виконати робот. Це – початковий крок до великого програмування та роботи в IT-сфері. 
🌱Такий пристрій допомагає школярам розвивати не тільки важливі вміння, а ще й вдосконалювати свої знання в галузі інформатики, фізики, технології та математики.
📌Взагалі заняття такими активностями з конструктором LEGO дозволить нашим школярам у формі пізнавальної гри дізнатися багато важливих ідей та розвинути необхідні в подальшому житті навички, а також досягти високого рівня творчого та технічного мислення шляхом проектної діяльності та лабораторних робіт. 
Розклад гуртків шукайте нижче.