Широківська громада отримала нову техніку для потреб сфери соцзахисту

25.1.2019 в 17:13

Три комп’ютери, три ноутбуки та шість багатофункціональних пристроїв отримала цього тижня Широківська ОТГ в межах програми підтримки Міністерства соціальної політики України.

З метою забезпечення ефективної діяльності об’єднаних територіальних громад  у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей Міністерством соціальної політики України здійснена технічна підтримка Широківської ОТГ згідно з Наказом Міністерства соціальної політики №1051 від 20.07.2018 року Про надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей.

Зараз у структурі Широківської громади створено відділ, який має повноваження на реалізацію управлінських функцій з питань соціального захисту вразливих верств населення, громада планує впровадження платних послуг та інновацій у сфері соціального захисту.

Завдяки допомозі держави відділ соціального захисту ОТГ тепер найкраще укомплектований технічно у громаді. Отримано три стаціонарні комп’ютери найвищої якості, три ноутбуки для обслуговування наших жителів в будь якій точці нашої громади (завдяки цьому фахівці стали ще більш мобільними) та шість багатофункціональних пристроїв, що значно полегшить роботу з клієнтами, особливо коли великий наплив під час оформлення субсидій та соціальних виплат передбачених державою.

Широківська громада висловлює подяку Департаменту соціального захисту населення запорізької облдержадміністрації  на чолі з Абдурахмановою Світланою Петрівною та її заступникам за постійну методичну підтримку Широківської ОТГ в сфері реалізації власних повноважень. Особливу подяку висловлюємо консультанту Групи управління проектом Світового банку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» Наталії Зінкевич за постійну інформаційну та консультативну підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*