Письменник Широківської громади Олександр Черновол презентував нові твори

Вчора в Центр національних культур ЗОУНБ пройшла презентація роману та поетичної збірки поета і прозаїка нашої громади Александр Черновол. Роман “Полет сокола” є першим офіційно виданим прозаїчним твором, а збірка “Подорожник” – вже третій поетичний твір. 
“Полет сокола” – це пригодницький роман про молодого англійця, який опинився на землях Вест-Індії під час активної колонізації островів Карибського моря. В цьому творі читач порине в атмосферу справжніх пригод – дуелі, переслідування і погоні, скарби, авантюри та, звичайно, кохання. Автор зазначає, що ілюстрації до книги підбирав самостійно, щоб максимально точно передати пригодницький дух та авторський задум у романі. 
“Подорожник” – друга книга з дилогії (перша збірка – “Бродяга-ветер”), де, за словами митця, зібрані вірші, створені любов’ю до пригод, непосидючою бродячою душею автора.
Олександр Черновол виразив подяку Широківській громаді, голові Denis Korotenko та депутатському корпусу за сприяння у виданні творів. 
Щиро вітаємо автора з виходом нових книжок та бажаємо натхнення і майбутніх успіхів!
P.S. А ще ви можете переглянути сюжет з Олександром Черноволом, який презентував твори в ефірі UA:Zапоріжжя, за посиланням: https://www.facebook.com/SuspilneZP/videos/320816245428970/