Найяскравіші моменти 2018 року у Широківській громаді у фото

Наші любі жителі, всі, хто власне і є Широківською громадою! 
Хочемо разом з вами підбити підсумки цього насиченого 2018 року. Ми з вами багато чого досягли та зробили. Завдяки вам та вашій активності наша громада одна з найкращих в Україні і найкраща в області за темпами впровадження Медреформи, кількістю підписаних декларацій з сімейними лікарями. Дякуємо вам за участь у Громадському бюджеті 2018, за ваші ідеї щодо розвитку нашої громади та вашу ініціативність.
Суботники по всій громаді проявили нашу згуртованість та небайдужість до рідної землі, ваше ставлення до чистоти, вашу любов до рідної землі, рідних сіл, рідної громади. 
Поважна рада, Інститут третього віку, Бізнес-діалог, Молодіжний форум, різноманітні зустрічі з молоддю – це все для того, щоб спілкуватися з вами усіма у різних форматах на різні теми, щоб всі могли долучитися до розвитку громади, знаходити спільні шляхи вирішення проблем та бути в курсі наших з вами питань. І цього б всього не було, якщо б не ваша зацікавленість та активність. Ми вдачні вам за це, цінуємо небайдужість і сподіваємось на ще більшу активність у майбутньому році!
Відкриття міні-футбольного поля в Сонячному, освітлення вулиць громади, відкриття мережі аптек, запуск централізованого вивезення сміття, отримання пожежної машини від німецьких партнерів та багато іншого – чи це не показник того, що команда Широківської громади дійсно рухається в правильному напрямку? А команда – це саме ви, жителі громади! Дякуємо вам за те, що підтримуєте, берете участь у розвитку нашої громади та мотивуєте на подальші звершення!
А чим вам запам’ятався цей рік? Обов’язково пишіть нам в коментарях, дуже цікаво дізнатися про ваші враження))
Ми вітаємо вас з прийдешніми святами і бажаємо нашій громаді нових досягнень і успіхів у Новому, 2019 році!))