Широківська громада запрошує разом відсвяткувати День україеської писемності й мови

8.11.2018 в 17:32
 

Широківська об’єднана територіальна громада запрошує жителів нашої громади долучитись до святкувань Дня української писемності й мови і завтра, 9 листопада, разом з нами взяти участь у Вікторині мовознавців та написати 18-й радіодиктант, який являє собою не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.
Запрошуємо об 11:00 до адмінприміщення Широківської громади по вул.Героїв 37 батальйону, 137. Давайте разом відсвяткуємо цей день і перевіримо власні знання.
ВАЖЛИВО! Взяти участь у радіодиктанті зможе кожен охочий у будь-якому куточку нашох громади і всієї України — достатньо лише мати під рукою аркуш паперу та ручку. 
Диктант транслюватимуть зі студії UA: Українське радіо – http://www.nrcu.gov.ua/1channel_about
Телеверсію наживо транслюватиме Суспільне – 
http://1tv.com.ua/suspilne 
Стрім телеверсії також відбуватиметься на сторінках Суспільного мовника у Facebook – https://www.facebook.com/PBCUkraine/
https://www.facebook.com/Ukrainianradioua/

Початок заходу — об 11:00. Вступна частина триватиме півгодини, радіодиктант почнеться об 11:30.

Усі охочі традиційно можуть надіслати свої роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ — 1, 01001 із позначкою “Радіодиктант” (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада — про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронної поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua.

Зображення має бути якісним, текст — написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

11 листопада текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо, тож усі охочі зможуть перевірити свої знання.

Як зазначається, текст для радіодиктанту замовляють спеціально. У ньому немає авторських знаків чи суперечливих орфограм. Але при тому їхня загальна кількість дуже велика, тому написати радіодиктант без помилок непросто. Минулого року свої радіодиктанти надіслали 28 999 учасників. Жодної помилки не зробило 123 учасники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*