Широківська розпочала участь у Міжнародному форумі Інтеграції та Кооперації “InCo Forum 2018”

Агенція розвитку Широківської громади бере участь у головній бізнесовій події Запорізької області, Міжнародному форумі Інтеграції та Кооперації “InCo Forum 2018”. 
Широківська громада представляє бізнесу і підприємницьким колам області, України, міжнародним потенційним партнерам оновлений інвестиційний паспорт. Основний наш меседж – відкритість до інвестицій, прозорість, законність, використання нового, сучасного, відкритого підходу в роботі з бізнесом. 
Ми готові підтримувати на нашій території підприємництво, яке працює у правовому полі, і готові до співпраці, шо спрямована на розвиток!
Сьогодні, 11 жовтня, розпочав роботу наш стенд на InCo Forum 2018. Відкриття майданчика відбулось за участі заступниці директорки Агенції розвитку Ekaterina Maltseva, заступниці голови громади Марина Юдина, керівниці апарату Запорізької ОДА Зинаида Бойко, нашого депутата Дмитрий Матюхин та президента Запорізької торгово-промислової палати Володимира Шамілова.
В межах Форуму наша громада представила свої об‘єкти, які шукають своїх інвесторів – за посиланням шукайте Широківську громаду і віддавайте свої голоси за нашу презентацію!))
http://palata.mobius.tk
Цьогорічний форум покликаний посилити спроможність економічного розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ) шляхом імплементації міжнародного досвіду та розвитку внутрішньої і зовнішньої кооперації між громадами, компаніями – вітчизняними та іноземними постачальниками товарів і послуг, презентувати інвестиційні проекти області, надати можливості бізнесу розширити двосторонні контракти з потенційними партнерами. 
Вже традиційно захід об’єднає в собі панельні дискусії, цього року присвячені альтернативній енергетиці, проектам міжнародної технічної допомоги та співпраці бізнесу і громад; B2B-перемовини; виставкові заходи.
З завтрашнього дня в межах Форуму триватимуть дискусії, в яких візьмуть участь профільні спеціалісти нашої громади.