«Ми відстоюємо підхід соціально відповідального бізнесу», – Гліб Клієнко, директор інтернет-провайдера «Глобал-Нет»

14.9.2018 в 10:43

-Ваша компанія є постачальником послуг Інтернет-зв’язку у селах Широківської громади. Розкажіть, будь ласка, про свій досвід у цій сфері і про технології, які ви використовуєте у своїй роботі.
– Ми на ринку працюємо з 2009 року. У мене і моїх спеціалістів досвід роботи в сфері надання послуг Інтернет-зв’язку майже 20 років. Ми працюємо у великій кількості сіл по всій Запорізькій області. У Широківській громаді також. У Лукашевому, Малишівці, Широкому, Володимирівському, Дніпрельстані. Зараз триває підключення Ручаївки.
Технологія проста – в кожний будинок подається окреме оптоволокно, що забезпечує високу якість сигналу. Це дозволяє з часом підняти швидкість Інтернету аж до 1 Гігабіта без жодного переобладнання вже діючих приватних підключень. Тобто, якщо жителі громади захочуть обрати для себе більшу швидкість сигналу, їм нічого не треба буде перепідключати чи переобладнувати, наша мережа є сучасною і ми одразу спрацювали на перспективу і комфорт абонентів. Та навіть та швидкість, яку ми пропонуємо зараз – від 30 Мега біт – дозволяє переглядати відео з будь-якого сайту у режимі реального часу.

Основний наш принцип роботи – надання якісного Інтернет-зв’язку. Щоб абонент міг дивитись все, що йому цікаво, без перешкод, без завантажень чи гальмувань. Це стосується і звичайних телевізійних каналів також в режимі онлайн.

– Розкажіть про свою команду, загалом про роботу в громаді, чи знаходите ви тут можливості для розвитку?

– У нашій компанії працює 17 людей. До того ж, фірма зареєстрована у Широківській громаді, відтак податки, які ми сплачуємо, йдуть до місцевого бюджету. Це – важливий для мене момент, тому що я відстоюю принципи соціально відповідального підприємництва, мені важливо не лише мати свою справу, а й знати, що моя робота надає нашій громаді можливості для розвитку через податки, які  сплачую за працівників моєї компанії, які всі до одного офіційно працевлаштовані.
Крім того, ми надаємо пільги на оплату Інтернет-послуг в освітніх, медичних та культурних закладах громади, пожежній частині, інших адміністративних будівлях. Я розумію, що у наш час передусім для розвитку дітей швидкий і якісний доступ до знань через мережу Інтернет – річ незамінна. Тому так, ми командою «Глобал-Нет» надаємо знижки таким об’єктам, усвідомлюючи важливість для розвитку молоді.

Крім того, ми разом з керівництвом Широківської громади вже обговорили можливість створення зон безкоштовного Wi-Fi-доступу у найбільш людних місцях у селах. Це можуть бути клуби або інші осередки, де часто перебуває велика кількість людей. Прошу передавати свої пропозиції щодо таких місць до громади, а ми зі свого боку беремось забезпечити технічний бік цієї ініціативи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*