У Широківській громаді розпочато розбудову Пласту, української скаутської організації

Широківська громада шукає активістів, готових долучитись до пластунського та скаутського руху! Готових вчитись самим, а потім очолити напрямок позашкільної роботи з молоддю у своєму селі і приєднатись до команди Широківської громади!
Отже, запрошуємо активних дорослих долучитись до заходів, які відбудуться 29-30 серпня 2018 року в Запоріжжі. Форма реєстрації – за посиланням – https://docs.google.com/…/12ibF8MjPyQApc_8Zj1icDb…/viewform…

Мета Пласту – сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі; спираючись на ідейні засади Пласту, виховувати молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.
Скаутський рух – міжнародний неполітичний молодіжний рух, який своєю метою ставить підтримку молоді в її фізичному, розумовому і духовному розвитку, таким чином, щоб вона могла відігравати важливу роль у суспільстві. 
Обираємо для нашої молоді найкращі світові практики!
Якщо що, Тетяна Астахова Сергей Васильев Анна КомисаренкоЛюдмила Носенко – точно йдуть за знаннями, тому якщо ви таки зголоситесь, отримувати знання зможете у прекрасній компанії.
Якщо залишились питання – звертайтесь до Анна Комисаренко.