У Широківській громаді відбудеться анкетування жителів щодо створення внутрішніх пасажирських маршрутів

Готуйтесь вносити свої пропозиції щодо графіку руху внутрішніх маршруток!
❗️З 15 по 30 серпня у Широківській громаді буде проведено анкетування з метою вивчення потреб жителів щодо розкладу руху пасажирського транспорту у різних населених пунктах.
👉Йдеться про запровадження нових, незалежних від тих, що існують зараз і контролюються областю, внутрішніх пасажирських маршрутів. Ми хочемо, щоб наші жителі могли зручно пересуватись між селами нашої громади. Щоб діти могли їздити на гуртки у інші села. Щоб ви мали альтернативу, а громада могла самостійно обирати і контролювати перевізників!
Отже, анкетування проводитиметься як безпосередньо через роздачу, заповнення і збір паперових анкет, так і через інтернет- електронну форму на сайті та у фейсбуці. Анкети можна буде отримати через своїх старост, у відповідних підрозділах сфери освіти, культури, у соцпрацівників. 
Такі терміни і задачі сьогодні були поставлені під час наради по впровадженню внутрішніх пасажирських маршрутів, яка відбулась спільно зі спеціалістами транспортного факультету Запорізького національного технічного університету(особисто деканом факультету Кузькіним Олексієм Феліксовичем), заступником голови громади Дмитром Свіркіним, фахівцями сфери ЖКГ, освіти та культури. Після обробки інформації від вас, будуть сформовані схеми і визначиться частота маршрутів, які ляжуть в основу паспортів маршрутів, створення яких дасть громаді законні підстави для оголошення конкурсу на такі перевезення і нарешті запуск цих маршрутів. 
Зараз планується, що таких внутрішніх маршрута буде три. Слідкуйте за новинами щодо початку анкетування, обов‘язково беріть у ньому участь. Зразок анкети, яку вам незабаром ми запропонуємо заповнити – тут серед фото.