Делегація Широківської громади перебуває з робочим візитом у Німеччині

13.2.2018 в 14:23


Делегація Широківська об’єднана територіальна громада на чолі з головою Denis Korotenko з робочим візитом прибула до Німеччини. У складі делегації – директор “Агенції розвитку Широківської громади” Виктория Агентаева, спеціалістка Агенції Анна Комисаренко, Дмитрий Матюхин Александр Пичурин та Роман Тарасевич.


Мета поїздки – налагодження партнерства з громадою, обмін досвідом, розвиток підприємництва, співпраця у різних сферах.
Впродовж тижня наші представники від Широківської громади матимуть низку зустрічей з посадовцями у Барлебені, Магдебурзі та Берліні.
Перша зустріч – з бургомістром громади Барлебен Franz-Ulrich Keindorff і його командою – сьогодні ця громада з великою і довгою історією відзначає 955 років з дня створення! Вітаємо колег!)) Громада Барлебен дуже схожа на Широківську – розташована неподалік Магдебурга, як наша поруч із Запоріжжям. Тож завдання нашої делегації – побачити і набратись досвіду у колег щодо розвитку нашої території, механізмів створення економічних, освітніх, культурних можливостей. Дуже сподіваємось на подальшу співпрацю з європейськими колегами у різних сферах!

Хочемо особливо відзначити друга і партнера Широківської громади Sören Herbst, депутата Магдебурзької міської ради, без якого цього візиту б не сталося! Спасибі за підтримку.
Danke für Ihre Unterstützung!))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*