У Широківській громаді розчищено від снігу всі головні дороги до населених пунктів

24.1.2018 в 18:00

Повідомляємо жителів Широківська об’єднана територіальна громадапро очищення останньої складної ділянки нашої громади від снігу – дорогу між Ручаївкою та Зеленопіллям. Тепер до усіх наших сіл може дістатись транспорт.
Втім, як виявилось, відновити транспортне сполучення у селах громади не так просто – деякі перевізники у телефонній розмові прямо кажуть, що відмовляються виходити на маршрут і возити наших жителів, посилаючись на відсутність вигоди у такій роботі і нарікаючи на “нерозчищені дороги”. Повідомляємо всім жителям, що ВСІ головні ДОРОГИ до населених пунктів Широківської громади, якими здійснюється транспортне сполучення, на даний час РОЗЧИЩЕНО і вони є проїзними для маршруток.

Зі свого боку, керівництво громади, відділ ЖКГ закликає маршрутників, що здійснюють пасажирські перевезення у селах Широківської громади, дотримуватись взятих на себе зобов’язань і відновити роботу у наших населених пунктах. Всі дороги від снігу у громаді вже розчищено і посилання перевізників на неможливість вийти на маршрут “через неналежний стан дорожнього полотна” є звичайною дезінформацією і підміною понять.

Закликаємо жителів долучитись до відстоювання своїх прав на отримання якісних послуг і у випадку несвоєчасно поданих маршруток, відхилення від графіку або неналежних умов перевезення скаржитись на гарячу лінію ОДА – 0-800-503-508 або до обласного департаменту промисловості та розвитку інфраструктури, який безпосередньо опікується ВСІМА МАРШРУТНИМИ ПЕРЕВЕЗЕННЯМИ У ШИРОКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ. Директор департаменту – Антонов Андрій Миколайович 239-92-43 239-92-52.
Зі свого боку Широківська громада докладає максимум зусиль і також телефонуємо по всіх можливих номерах, аби у наших селах якнайшвидше відновився рух транспорту. У Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури слухавку сьогодні не піднімають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*