Широківська громада від сьогодні безкоштовно годуватиме гарячими обідами всіх школярів і вихованців дитсадків громади

10.1.2018 в 14:24

За ініціативи голови Широківської громади Дениса Коротенка від сьогодні гаряче харчування у школах та дитячих садках громади стане безкоштовним. Депутати Широківської громади одноголосно підтримали пропозицію голови і своїм одноголосним рішенням ухвалили відповідний проект під час сьогоднішньої дванадцятої позачергової сесії VII скликання.

Отже, з 10.01.18 року, і по 31.12.2018 року одноразове (обід) гаряче харчування всіх учнів закладів загальної середньої освіти і триразове (сніданок, обід, полуденок) харчування вихованців закладів дошкільної  освіти громади буде здійснюватись за рахунок  бюджету Широківської  сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Контроль за виконанням даного рішення покладено на заступницю сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Ольгу Ставицьку. Відповідні доповнення було внесено і до Програми «Розвитку освіти Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2018-2022 роки». 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*