Всі заклади освіти, медицини, культури та адмінбудівлі Широківської громади підключено до системи сигналізації

 

Рішення поставити на сигналізацію всі об’єкти освіти, культури, медицини та адмінбудівлі населених пунктів було прийнято керівнитцтвом Широківської громади спільно з депутатським корпусом і одноголосно ухвалено на сесії. Зважаючи на велике навантаження на бюджет через утримання соціальної сфери, громада запланувала максимально скорочувати витрати.  Розрахунки показали, що забезпечити сигналізацією всі наші об’єкти втричі дешевше, ніж утримувати сторожів: витрати на охоронну фірму становитимуть 40-45 тис. грн проти колишнього зарплатного фонду сторожів у 120 тис. грн. Тому цю сферу було вирішено оптимізувати.

Сигналізацію було встановлено на понад 30 об’єктах, їх охорону буле здійснювати ТОВ “Миротворець”, фірма, що має прямий договір з патрульною поліцією Запоріжжя, входить lj ТОП-100 охоронних фірм України і займає 6-ту позицію рейтингу охоронних фірм області згідно з Національним бізнес-рейтингом.

Працівники “Миротворця” цілодобово здійснюватимуть чергування силами одразу двох партулів і чотирьох охоронців. Крім обслуговування об’єктів під сигналізацією, керівництво Широківської громади планує співпрацю з “Миротворцем” у сфері підтримки громадського порядку, патрулювання території громади, профілактики злочинності у сільській місцевості.