Сміттєвоз марки “Мерседес” і 200 нових сміттєвих баків через тендер придбала Широківська громада

Сміттєвоз марки “Мерседес” і 200 нових сміттєвих баків придбані для Широківської громади через тендер, оголошений наприкінці минулого року. Помаранчевого велетня було закуплено за тендером за 1,2 мільйона гривень, кожний з баків обійшовся у 7 тисяч. Нині сміттєвоз проходить реєстрацію і чекає якнайшвидше вийти на маршрут. 
Сміттєві баки – новенькі, місцевого, запорізького виробництва, на колесах, будуть встановлені у кожному населеному пункті громади. Вже впродовж місяця з жителями будуть укладені відповідні договори і ми всі станемо ближчі у вирішенні однієї з найважливіших потреб сфери благоустрою. 
Нагадаємо, це вже другий сміттєвоз, яким обзавелась Широківська громада. Перший ми у грудні отримали в подарунок від області в рамках державної програми з підтримки децентралізації. Вихід на маршрут подарованого сміттєвозу стане можливим одразу після проведення сесії облради, де депутати мають ухвалити рішення про передачу його нашій громаді. Процедура суто технічна, втім, без цього процес реєстрації здійснити неможливо. 
Другий, помаранчевий, щойно придбаний сміттєвоз, вже розпочав процес реєстрації і вийде на маршрут, не чекаючи свого колеги.