Широківська громада отримала новий сміттєвоз від області в рамках програми підтримки ОТГ

Вручення нового сміттєвозу

Ключі від нового сміттєвозу для Широківської громади сьогодні урочисто вручив голові Denis Korotenko голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль (Константин Брыль). Закупівля і передача його стала можливою завдяки реалізації обласної програми підтримки ОТГ, в рамках якої для потреб громад було придбано 29 одиниць техніки.Для нас це перша техніка і перший крок до вирішення потреби із вивезенням сміття! Після оформлення необхідних документів машина одразу вийде на вулиці Широківської громади. Плануємо, що це відбудеться вже на початку нового року. Техніка переходить на баланс нашого КП "Благводсервіс", яке у даний момент проводить закупівлю ще одного сміттєвозу. Висловлюємо велику подяку керівництву області і обласної ради, депутатському корпусу Верховної Ради від Запорізької області і всім, хто підтримує процес децентралізації в Україні.Anastasia Pavlyuk Zhanna Litvinenko Anna Kislinskaya Дмитрий Матюхин Марина Юдина Лариса Головань Andriy Shakhov Ольга Ставицкая Наташа Захарченко Людмила Любім Любовь Банде Валенсия Власенко Тетяна Астахова Natalia Seliukova Запорізький ВП "Центр розвитку місцевого самоврядування" Аскад Ашурбеков Людмила Черкашина Людмила Ильченко Евгения Цёма Сидловская Элина Никитенко Olga Shakhova Ирина Марковская Aleksandr Ralko

Опубліковано Широківська об'єднана територіальна громада 14 грудня 2017 р.

Ключі від нового сміттєвозу для Широківської громади сьогодні урочисто вручив голові Денису Коротенку голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Закупівля і передача його стала можливою завдяки реалізації обласної програми підтримки ОТГ, в рамках якої для потреб громад було придбано 29 одиниць техніки.
Для нас це перша техніка і перший крок до вирішення потреби із вивезенням сміття, тому після оформлення необхідних документів машина одразу вийде на вулиці Широківської громади. Плануємо, що це відбудеться вже на початку нового року. Техніка переходить на баланс КП “Благводсервіс” Широківської громади, яке у даний момент проводить закупівлю ще одного сміттєвозу. 
Висловлюємо велику подяку керівництву області і обласної ради, депутатському корпусу Верховної Ради від Запорізької області і всім, хто підтримує процес децентралізації в Україні.

В  урочистій передачі техніки також взяли участь народні депутати України Ігор Артюшенко, Микола Фролов та Олександр Романовський.