Школярі Широківської громади відвідали Табір Indie Media Camp 2017

5.12.2017 в 16:40

Табір Indie Media Camp 2017 для учнів 9-11 класів із Кривого Рогу, Черкас, Сум, Запоріжжя, Херсону, Кременчука та Кропивницького. Проходив у с.Мощун неподалік Києва, у готельному комплексі “Поляна лісова”, 19-24 листопада 2017 року. Загалом у заході взяло участь близько 50 школярів, з них 12 з Запорізької області, а з них троє представники Молодіжної ради Широківської ОТГ, які навчаються у НВК “Успіх”.

Перший день було присвячено ознайомчому процесу – учасники відвідали три тренінги, на яких розглянули теми толерантності, урбаністики, основ медіа. Учасники розбились по групах і працювали в парах. У дружній неформальній атмосфері учасники табору провели знайомство, молодим людям сподобалась дружня і невимушена атмосфера, виявилось, що у багатьох спільні інтереси і хобі. 

Учасники від Широківської громади презентували серію чорно-білих фотографій, що демонструють природу, яка прагне до урбанізації. А в кольорі показали об’єкти людської діяльності, які мають зелений колір. Цей колір здобуває символічного значення втручання людини в природу.

Табір є місцем вільного спілкування молоді з різних міст України, в якому юнаки і дівчата вчаться висловлювати свої погляди за допомогою різних мистецьких та медіа-методів, отримують знання про розмаїття спільнот та їх мирне співіснування, урбанізм та учасництво містян в житті міста. Дізнаються про новітні медіа та практикують спільну творчість. Школярі беруть участь в майстер-класах з анімації, складання фото історій, відеомапінгу та розробки аудіо-турів. Табір проходить за підтримки Посольства США в Україні.

#IndieMediaCamp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*