В Августинівці відбудеться зустріч жителів з головою громади в рамках стратегічного планування

14.11.2017 в 09:35

Цієї п’ятниці, 17 листопада, голова Широківської громади Денис Коротенко проведе зустріч з жителями Августинівки, Привітного, Лемешинського, Світанку, Новоселища та Івангорода щодо розробки спільної стратегії розвитку громади на найближчі кілька років.

Розробка стратегії здійснюється у співпраці з проектом “Підтримка українських територіальних громад до прийняття ВПО” Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH і покликана долучити жителів усіх сіл громади до формування майбутнього Широківської громади.

До участі запрошується актив сіл, представники бізнесу, освітньої, медичної сфери, молодь та депутатський корпус. Захід відбудеться у приміщенні Августинівської школи о 15-00 17 листопада.
Це буде третя зустріч в рамках спільного проекту з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ GmbH. 

Перша зустріч відбулась 3 листопада у стінах Широківського будинку культури. Участь  ній взяли жителі Широкого, Зеленопілля, Ручаївки та Водяного. Друга зустріч відбулась 10 листопада у Лукашівському будинку культури, у заході взяли участь жителі Лукашевого, Придніпровського та Малишівки.

Всього голова громади Денис Коротенко впродовж найближчих двох місяців планує провести 8 зустрічей з жителями у різних населених пунктах громади для вироблення спільної стратегії розвитку, яка б максимально враховувала інтереси людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*