Лукашівський гурток із вільної боротьби отримав спортивний інвентар від благодійників

14.11.2017 в 15:39

      Сьогодні, 14 листопада представниця благодійного фонду “Менонітський центр” Ольга Рубель передала Лукашівській секції із занять вільною боротьбою 12 матів. Придбати їх вдалося за рахунок коштів фонду, загальна сума витрачених на це коштів – близько 22 тисячі гривень. Спортивний інвентар сьогодні передали особисто тренеру спортивного гуртка у Лукашевому Марії Алексеєвій. Сама тренерка – майстер спорту з вільної боротьби, гурток для дитячих занять відкрила близько року тому. Перший спортивний інвентар у приміщенні Лукашівського будинку культури, де проходять заняття, з’явився саме завдяки Марії, яка з подачі голови громади Дениса Коротенка пройшла навчання з написання грантових заявок і минулого року виграла грант на 13,5 тисяч гривень, за які було придбано 8 матів для секції. Зараз займатись сюди вільною боротьбою приходить 20 дітей віком від 8 і до 18 років. Заняття проходять тричі на тиждень:

по вівторках з 16 до 17,

четвергах з 16 до 17

і суботах с 12 до 13.

За словами молодої тренерки, якій всього 24 роки, діти проявляють величезний інтерес до секції і вже роблять великі успіхи: ті, хто ще півроку тому був кволим і негнучким, тепер, маючи регулярні фізичні навантаження зміцнів і потягнувся. У самої дівчини найбільша мрія – вивести вільну боротьбу як олімпійський вид спорту за межі Лукашевого, аби діти брали участь у змаганнях і представляли Широківську громаду на серйозних майданчиках, демонструючи високі результати.

Співпраця з БФ “Менонітський центр” для Широківської громади є тривалою. Цього року фонд вже підтримав школу у селі Широкому, передавши учням швейні машинки для уроків з обслуговуючої праці. Зараз фонд також співпрацює з духовим оркестром Широкого, здійснюючи ремонт та оновлення інструментів та музичного інвентаря. Крім того, у планах БФ “Менонітсьий центр” співпраця з керівництвом Широківської громади в питанні збереження культурної спадщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*