У Лукашевому відбулась зустріч з населенням в рамках розробки стратегії розвитку

13.11.2017 в 12:35

У п’ятницю, 10 листопада, голова Широківської громади Денис Коротенко провів зустріч з жителями Лукашевого, Придніпровського та Малишівки щодо розробки спільної стратегії розвитку громади на найближчі кілька років.

Розробка стратегії здійснюється у співпраці з проектом “Підтримка українських територіальних громад до прийняття ВПО” Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH і покликана долучити жителів усіх сіл громади до формування майбутнього Широківської громади.

На участь у заході, який розпочався у приміщенні Лукашівського сільського будинку культури з 15-00 зареєструвалось понад 50 людей. Традиційно обговорення майбутнього громади відбувалось у форматі “світового кафе” у трьох блоках: інфраструктура, соціальна сфера та економічні перспективи.

Модератором зустрічі виступила Вікторія Василенко, представниця GIZ, модераторами тем виступили представники від керівництва громади – заступники голови Ігор Панов (комунальний сектор), Ольга Ставицька (освіта, культура), Марина Юдіна (фінансовий сектор), член виконкому Вікторія Агєнтаєва і сам голова Широківської громади Денис Коротенко.

За результатами сьогоднішнього голосування трьома найбільшими потребами у соціальній сфері присутні визначили аптечний кіоск, підвищення якості надання медичних послуг і підвищення якості освітніх на соціальних послуг.

 

В економічній сфері присутні проголосували за негайне вирішення питання недостатньо розвиненої сфери надання послуг. Крім того, констатували відсутність у сільській місцевості аптечних пунктів та кількості зон для відпочинку та спорту для дорослого населення.

У сфері благоустрою першочерговими для вирішення селяни визначили питання комплексного оновлення водогону, вирішення проблеми зі сміттям та ремонт доріг.

В економічній сфері селяни висловились за облаштування ставка, створення нових робочих місць і центрів дозвілля, а також запровадження і розвиток нових сільгоспвиробництв.

Після підрахунку голосів і нетривалої перерви на каву команди разом зі спікерами обговорили шляхи вирішення всіх означених потреб. Усі дані щодо сьогоднішньої зустрічі, так само, як і 6-ти наступних ляжуть в основу розробки стратегії розвитку Широківської громади. Найближчі місяці щоп’ятниці в такому ж форматі буде проведено аналогічні обговорення, до участі у яких запрошуються усі жителі.

Про місця і час проведення буде обов’язково поінформовано жителів сіл на інформаційних ресурсах Широківської громади. Закликаємо всіх долучитися і взяти участь у творенні майбутнього громади. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*