Широківська громада долучилась до сортування сміття, встановивши спеціальні баки в адмінприміщенні

13.11.2017 в 18:08


Широківська громада долучилась до сортування сміття, – сьогодні у приміщенні Широківської сільради за адресою вул. Героїв 37 батальйону, 137 було встановлено 4 контейнери для роздільного збору відходів. Ідея їхнього розміщення належить ГО “ЄвроІн”, представники якої звернулись до голови громади Дениса Коротенка з пропозицією, щодо обслуговування цих контейнерів. Сам проект є соціальним, називається “Кольорові відра” і має на меті привчити населення до сортування відходів. Самі баки представляють із себе 4 різнокольорових відра: для паперу, пластику, жестянок і скла.
Працівники громадської організації взялися і за обслуговування контейнерів. Їхні співробітники слідкуватимуть за своєчасною заміною і очищенням сортувальних ємностей і беруть на себе відповідальність за доправлення сортованих відходів до місць їхнього централізованого збору для подальшої утилізації чи переробки.
Крім того, представники “ЄвроІн” на даний час проводять переговори з навчальними закладами, які розташовані на території Широківської громади щодо встановлення на їхніх територіях аналогічних сортувальних баків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*