На чотирьох вулицях селища Відрадного оновлено освітлення

13.11.2017 в 11:20

У селищі Відрадному Широківської громади на чотирьох вулицях оновлено освітлення. По вулиці Перемоги, Бірюкова, в провулку Лікарняному та частині вулиці Горького з’явились нові світлодіодні ліхтарі. Вуличного освітлення жителі Відрадного  не бачили понад 10 років. Нинішня комплексна заміна і оновлення ліхтарів мережі є частиною програми керівництва громади з освітлення всіх населених пунктів.

Нагадаємо, днями в Августинівці одразу на кількох, в тому числі центральних вулицях Молодіжній та Миру, було запущено оновлене вуличне освітлення, ще на низку вже готові проекти, які передані до Обленерго. Цього місяця розпочато поетапне підключення населених пунктів громади до оновленого вуличного освітлення.

2 думки про "На чотирьох вулицях селища Відрадного оновлено освітлення"

  1. Здравствуйте. Коли буде свет в селі Свитанок

    1. Ми поступово підключаємо наші населені пункти. Вуличне освітлення вже оновлено в Августинівці і Відрадному, зараз тривають роботи у Володимирівському, на черзі Широке. Світанок також у планах, тут багато залежить від паспортів, процедура їхньої підготовки тривала і, на жаль, пов’язана з багатьма бюрократичними моментами. Тому зараз сказати точно, коли розпочнуться роботи по Світанку скалдно. А обіцяти щось і потім не виконувати – не в наших правилах. Щойно з’явиться інформацію щодо вашого населеного пункту або відповідь від обленерго по паспортах ми вас обов’язково проінформуємо через сайт і соцмережі Широківської громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*