Жителі громади взяли участь у балу для людей поважного віку від БФ “Карітас”

9.11.2017 в 15:43

Благодійний фонд “Карітас”, з яким співпрацює Широківська громада, провів бал для людей поважного віку. Захід під назвою “Осінні кольори” у стінах благодійного фонду зібрав представників різних районів і громад Запорізької області. Від Широківської громади до заходу долучились жителі Відрадного, що представили актив ради ветеранів.

Захід був організований у вигляді культурної програми, крім того містив цікаві рекомендації для присутніх від практичного психолога Раїси Парубець щодо підтримання себе у формі і тонусі. Гості чаювали та частувались, а під кінець заходу навіть водили хороводи.

Широківська громада співпрацює з БФ “Карітас” вже понад півроку. Завдяки партнерській співпраці вдалось реалізували кілька проектів і заходів, зокрема, за підтримки “Карітас” було організовано проведення “Дня Широківської громади”, що відзначався в селі Лукашевому 14 жовтня цього року. Крім того, з листопада громада почала співпрацю з благодійним фондом у програмі поліпшення соціальних послуг для населення.

Щодо залучення представників поважного віку громади до культурних заходів і більш ефективної співпраці і взаємодії, найближчим часом планується створити раду старійшин (сеньйорів), аби почути і максимально реалізувати всі побажання від старшого покоління щодо розвитку Широківської громади. Таке згуртування дозволило б поліпшити рівень соціальної підтримки наших поважних жителів і надати можливість владі швидко і якісно реагувати на потреби мешканців старшого покоління в тому числі і щодо якісного дозвілля. Зокрема, для проведення аналогічних балів і заходів за участі представників усіх населених пунктів Широківської громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*