Запрошуємо випускників, абітурієнтів та студентів до участі у спеціалізованій виставці “Ярмарок освіти”

9.11.2017 в 17:20

Отримати консультацію щодо вибору майбутньої професії, бізнес-освіти, навчання за кордоном, у разі пошуку роботи – поспілкуватися з роботодавцями можна буде на «Ярмарку освіти», який відбувається з 9 по 11 листопада у Запоріжжі у виставковому центрі «КОЗАК-Палац».

Організатором  виставки виступила Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Запорізького обласного управління освіти і науки, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Запорізького обласного центру зайнятості.

 «Освітній ярмарок» – це широкомасштабна презентація ринку освітніх послуг, цей захід стане у нагоді не тільки абітурієнтам та їхнім батькам, але й спеціалістам, що прагнуть підвищувати рівень кваліфікації в Україні та за кордоном та всім учасникам освітнього ринку  – як майданчик для обміну досвідом та здобуття нових професійних знань.

Цього року «Ярмарок освіти» презентує десятки провідних українських та закордонних навчальних закладів. Ярмарок працюватиме з 9 по 11 листопада з 10:00 по 17:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*