Широківська громада провела 8 позачергову сесію VII скликання

9.11.2017 в 13:25

Сьогодні у Широкому відбулась 8 позачергова сесія VII скликання. На засідання зареєструвалось 18 депутатів, також були присутні голова Запорізької райдержадміністрації Анатолій Васюк, голова Запорізької районної ради Анатолій Шевчишин, члени виконавчого комітету Олексій Чухрай та Тамара Карташова, помічник-консультант голови громади Євген Христенко, а також представник від громадськості Олександр Ткаченко.

На порядок денний сьогоднішнього засідання було внесено 17 питань. Депутати прийняли рішення про затвердження «Програми раціонального використання території та комплексного містобудівного розвитку села Лукашеве на 2017 – 2018 роки». Це передбачає початок роботи із розробки генерального плану села Лукашевого для подальшого розвитку цього населеного пункту в тому числі за рахунок інвестицій. На сьогоднішній день однією з вимог інвестиційного розвитку територій є наявність генеральних планів сіл та селищ. Широківська громада поступово планує розробити генеральні плани усіх своїх населених пунктів для здобуття можливості розвивати ці території.
Тому депутати одноголосно підтримали і Програму раціонального використання території та комплексного містобудівного розвитку населених пунктів селища Сонячне, сіл Зеленопілля, Ручаївка, Малишівка.

Під час засідання також було підтримано проведення інвентаризації земель під кладовищами на території Широківської сільської ради, крім того проведення конкурсу серед суб’єктів господарювання на збирання та перевезення побутових відходів у межах населених пунктів Широківської сільської ради. Ці рішення дозволять впорядкувати систему поховань на території Широківської громади, виявити незаконні поховання, зробити прозорою систему розрахунків за ритуальні послуги і впрядкувати питання благоустрою територій у розрізі збирання та перевезення сміття.

Кілька прийнятих рішень стосувались прийняття об’єктів до комунальної власності Широківської громади, на що попередньо було дано схвалення депутатів Запорізької райради. Йдеться про приміщення закладів освіти, культури та медицини, які відтепер переходять до громади.
Також в межах декомунізації одноголосним рішенням було перейменовано вулицю Тельманівську села Широкого на вулицю Квітучу.

Наостанок депутати ухвалили структуру і штатний розклад Широківської сільської ради та її виконавчого комітету зі змінами і доповненнями, затвердили перелік адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» і підтримали надання матеріальної допомоги мешканцям громади, які мають нагальну потребу у вартісному лікуванні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*