Жителі Лукашевого, Привільного, Гурського, Придніпровського та Малишівки запрошуються на зустріч із планування майбутнього громади

8.11.2017 в 11:28

Цієї п’ятниці, 10 листопада, голова Широківської громади Денис Коротенко проведе зустріч з жителями Лукашевого, Привільного, Гурського, Придніпровського та Малишівки щодо розробки спільної стратегії розвитку громади на найближчі кілька років.

Розробка стратегії здійснюється у співпраці з проектом “Підтримка українських територіальних громад до прийняття ВПО” Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH і покликаний долучити жителів усіх сіл громади до формування майбутнього Широківської громади.

До участі запрошується актив сіл, представники бізнесу, освітньої, медичної сфери, молодь та депутатський корпус. Захід відбудеться у приміщенні Лукашівського сільського будинку культури о 15-00 10 листопада.
Це буде друга зустріч в рамках спільного проекту з організацією міжнародного співробітництва GIZ. Перша зустріч відбулась 3 листопада у стінах Широківського будинку культури. Участь  ній взяли жителі Широкого, Зеленопілля, Ручаївки та Водяного. 

Всього голова громади Денис Коротенко впродовж найближчих двох місяців планує провести 8 зустрічей з жителями у різних населених пунктах громади для вироблення спільної стратегії розвитку, яка б максимально враховувала інтереси людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*